kuid Talmud on Jumala Sõna

@ IsraelNationalTV - kui variser: see oli: sõber: Jeesus küsis: talle: "Kes on mu ligimene?" juba: Selle küsimusega: on ilmne:: kurja Talmud: .. Sellepärast Jeesus ütleb: tähendamissõna: of: "Hea: samaarlane". Miks ainult ta: oli olnud kaastundlik: teile, nagu,: kõige parem, oli mees, leidis õigustatult: ketser. aga oli samal ajal on ta: üksi teha:: Jumala tahe: see Säästad:: kallis Jumala looming: hukka mõistetud: surma röövlid. olla: failed: kõik: esindajad: ametlik religioon! ja: kui Jeesus ütleb: "sa oled: just nagu:: samaarlane!" .. Ta: hukka mõistetud:: Talmud! Kuid jaoks: hukka mõista: Talmud? Oleks: ei: piisav prohvet! kuid on ka piisav: laps: Sellepärast Jeesus ütles: "Kui te olete: ei meeldi: lapsed? Sa ei siseneb:: Jumala riiki!"
@ IsraelNationalTV - isegi kui seal olid järgmised: of: keskharidus variatsioone: kõik siiski: mehed ja: nende: religioonid: uskuda: kõik üle:: World: et Jumal: on üks: ja: et ta: on " püha! " "Püha"! "Püha"!. Nüüd: ainult kategooria: pühadus?: Saab: olla: 1. Kõikvõimas, 2. lõpmatult õiglane, ja, 3. piiritu: jumal! Nüüd arvan, et Jumal: tahtsin: Rassism on trükitud: erinevus: about: religioon: või: rass, või: et ta: on loonud: loomad inimese kujul (Talmud)? See on satanismi! See on: tõeline pühaduseteotus pühaduseteotus. ja: usust! See on rüvetamine selge: vastu:: esimene käsk. Alates:: mõiste: jumalik: Loodus: in: Christian ei paremus: ", sest:: suurim, kõik on: üks: kes teenib: while:" Iga mees on mu vend. "
@ IsraelNationalTV - ütlen midagi, mis on täiesti ilmne, mistõttu iga inimene: World: praegu: sa tead, matemaatilise kindlalt: kui ta: on hukka mõistetud: juba: Jumala poolt trükitud: on: juba: väljasaadetud: tema kuningriik! Sest: isegi: lihtsamaid asju? nad on: Keelatud: kõigile neile: kes olid süüdi mõistetud: et põrgu hävitamine. Tegelikult mõned: usu: olla: superior: teise: mees (rassism) lihtsalt sellepärast, et: ta: on tükk (riidest) peas on? või, sest: ta: on tilgakese värvi: vahemikus: silmad? või: ta: on konkreetne raamat? jne .. ? Aga see on ebajumalateenistus! Tegelikult: suurim kõikidest pattudest, on see, arvates halb: ja: ebaaus asjad: vastu: meie: ühise Looja: see on vastuolus: 1. käsk!
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] "Otsima, mis on kadunud ..." Meie: praegune seda teavet teenus: meie: lugejad ... Selle kandmine tuleks: ei või olla: tõlgendata: nagu: autorite või:: Relays "kinnitamiseks, meie: uskumused ... või: kui meie: kinnitus nende päralt .. : Tõde: seisab: on see: enda Merit. võiks: vastupanu, kell analüüsida: ajaloolis-kriitiline: see kõik süüdistused: vastu Jeesuse ja: ema? Isik häbistatakse: teda võib: on: teha:: rabi? Süüdistused: terviklikkusele tema ema, kui see on teada see: ole: öeldud: ja: teatas: tema eakaaslased?
TheTime4solutions ütles: Mis: esmane relv Valgustatud: dissengagement kriitiline mass inimkonna lahkus:: Rothschild: vale: võlaorjuse (Liigkasuvõtmine) süsteem varsti pärast seda:: ülejäänud inimkond järgida. Need on: 250. Meil olid järgmised: 7 miljardi. Evil tasakaalust välja: kokkuvarisemist trükitud: see on vastuolu. Inimkond on parajasti: teise: kuldne ajastu, kui: kurja receeds sisse: shawdows eest:: lähedal: tulevikus. Selle võidujooks. On üks: pool:: ultimate: kurja, mida saab välja surnud inimkonna ja: enamik elu planeedil Maa ehk kõik.Kohta: muu: pool: 7000000000 suveräänne individuaalsetele inimestele, kes soovivad ellu jääda. Oma isikliku vastutuse leaderless ReLOVElution et dissengage. Varsti kriitiline mass toimub: ja: we: on: free.
Dekadentlik Rothschild: pere Cary unconciously igatseb: self hävitamise, suletud: arvesse positsioone enesekeskne ja: skisofreeniline koolutamine kontrolli alt sisse desperatation täidesaatva: extiction nende: enda spiecies. Ma võtan: no krediiti: teie: sõnu. Ma olen: näinud: sama: nagu näete: koos selgust: mõned: mitu aastat. : Raha on loodud: õhust: salaja omandisse peidetud mõtlesin mitu korporatiivse: kihid luua vale: riigi võlgade: vahend jõustada:: ebamoraalne extorted: vargus nimetatakse: maksusüsteem. : Kontrollisüsteem sundides inimkonna ebamoraalne tegude argus: et valetajad vargad ja: mõrvad.Valgustatud: taandumise.
"Faktid on järgmised: Faktid" Autor: Benjamin H. Freedman
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
The: Talmud: kristlaste
": Talmud: Unmasked,: Secret Rabbinical õpetus puudutab kristlasi," kirjutas Rev IB Pranaitis, Master: usuteaduskonna ja: Professor: of: heebrea keel: at: Imperial Ecclesiastical Akadeemia: Rooma-Katoliku Kiriku Old: Peterburi, Venemaa. : Rev Pranaitis oli: suurim: üliõpilased: Talmud. Tema sooritatud: käsk: of: heebrea keel: kvalifitseeritud: teda analüüsida:: Talmud: nagu mõned mehed ajaloos.
: Rev Pranaitis kontrollida:: Talmud: asendatakse lõigud viitab Jeesusele, kristlased ja:: kristlik usk. Need: lõigud olid: tõlkinud: tema poolt ladina keelde.Heebrea sobiv tõlge ladina keelde paremini: kui see otse inglise keelde. : Tõlge: lõigud: Talmud: viitab Jeesusele, kristlased ja: kristliku usu olid trükitud: Ladina by: Imperial Academy of Sciences Peterburis 1893 koos: Trükiluba: tema peapiiskop. : Tõlge: ladina inglise keelde tehti: see suur-Ladina teadlased: United: Riigid 1939 saadud vahendite eest: mida rikkad ameeriklased: selleks.
Selleks: ei jäta: kõik lahtised: lõpeb: teema: Talmud viide: Jeesuse juurde, kristlased ja: to: kristliku usu ma allpool kokkuvõtte: tõlked inglise keelde alates: ladinakeelsete tekstide Rev Pranaitis "": Talmud: Unmasked,: Secret Rabbinical Teachings Seoses kristlased ". See oleks: nõuda: liiga palju ruumi: tsiteerin: need: lõigud sõna-sõnalt oma: suu-lisad moodustavad: SONCINO Edition inglise keeles.
Esimese ma kokkuvõtte:: viiteid Rev Pranaitis viidates Jeesusele: Talmud: in: originaaltekstid tõlgitud: tema poolt ladina keelde, ning: alates ladina keelest inglise keelde:
Suurkohtu, 67a - Jeesus viitas: kui: poeg Pandira, sõdur
Kallah, 1b. (18b) - ebaseaduslik: ja: eostatud: menstruatsiooni ajal.
Suurkohtu, 67a - poos: on: Eve: paasapüha. Toldath Jeschu. Birth related: enamikul häbiväärne väljendeid
Abhodah Zarah II - Referred: kui: poeg Pandira, Roman sõdur.
Schabbath XIV. Jällegi nimetatud: kui: poeg Pandira,: Roman.
Suurkohtu, 43a - On: Eve: paasapüha: nad poos: Jeesus.
Schabbath, 104b - nimetatakse: loll ja: keegi: pöörab tähelepanu lollid.
Toldoth Jeschu. Juudas ja: Jeesus rakendatud: in tüli roppus.
Suurkohtu, 103a. - Soovitatav: korrumpeerib oma moraali ja: austa ise.
Suurkohtu, 107b. - Võrgutas, rikutud: ja: hävitada: Iisraeli.
Zohar: III, (282) - Surnud: nagu: metsalist ja: matsid: in looma mustuse hunnik.
Hilkoth Melakhim - Üritati: tõestada: kristlased ERR: kummardamisega Jeesus
Abhodah Zarah, 21a - Viide: kummardada Jeesuse kodudes soovimatu.
Orach Chaiim, 113 - Vältida: välimus: maksta kinni Jeesuse juurde.
Iore: DEA, 150,2 - ei paista: austust Jeesuse kogemata.
Abhodah Zarah (6) - False: õpetused kummardada aasta esimesel päeval Sabbath
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]]: Üle, olid järgmised: mõned valik: alates väga keeruline: kokkulepet, palju viiteid on: varjutaks: poolt keerukas: mõttekäiku.Järgnevalt on: mõned kokku: viited kristlased ja:: kristliku usu kuigi mitte alati väljendatud: täpselt sel viisil. Seal: kas: üksteist nimetusi: in: Talmud on trükitud: mitte-Talmud: järgijad, mille kristlased on: tähendas. Lisaks Nostrim alates Jeesus: Nazarene, kristlased on: nn: kõik: nimed kasutada: in: Talmud: määrata: kõik mitte-"juudid": poolnoot, Edomi, Abhodan Zarah, Akum. Obhde: Elilim, Nokrim, Amme: Haarets, Kuthim, Apikorosim ja: Goim. Lisaks varustavad: nimed, mille kristlased on: nn: in: Talmud,: lõigud noteeritud: alla märgitakse: millist: inimesi:: Talmud: pildid: kristlased olla, ja: mida: Talmud: ütleb umbes: religioosses kristlasi:
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Hilkhoth Maakhaloth - kristlased on: idolators ei tohi siduda.
Abhodah Zarah (22) - ei seosta: koos paganatega, nad heita: verd.
Iore: Dea (153, 2). - Ei tohi siduda: kristlastega, kuuri: verd.
Abhodah Zarah (25b). - Hoiduge: kristlaste kui jalgsi välismaal: nendega.
Orach Chaiim (20, 2). - Kristlased varjata: end tappa juudid.
Abhodah Zarah (15) - Soovita kristlased on: sex suhted loomad.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Abhodah Zarah (22a) - Kahtlane kristlaste vahekorra loomadega.
Schabbath (145b) - kristlased roojane, sest: nad söövad vastavalt
Abhodah Zarah (22b) - kristlased roojane, sest: nad ei ole Siinai mäel.
Iore: Dea (198, 48). - Clean emased: juudid saastunud: kohtumine kristlased.
Kerithuth (6b lk 78) - juudid nimetatakse: mehed, kristlased ei kutsuta: mehed.
Makkoth (7) - Innocent mõrva: kui eesmärk oli tappa Christian.
Orach Chaiim (225, 10) - kristlased ja: loomad rühmitada trükitud: võrdlusi.
Midrasch Talpioth 225 - kristlased on loodud: minister: juutide alati.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Orach Chaiim 57, 6a - kristlased olema: säälittävä: rohkem: kui haige siga.
Zohar: II (64b) - Christian idolators võrrelda: et lehmad ja: eeslid.
Kethuboth (110b). - Lauludes võrdleb kristlaste roojane metsloomad.
Suurkohtu (74b). TOS. - Suguühendus: Christian nagu: mis metsaline.
Kethuboth (3b) - seeme:: Christian hinnatakse: nagu seeme: of metsaline.
Kidduschim (68a) - kristlased nagu:: Inimesed: of ass.
Eben Haezar: (44,8) - abiellutakse Christian ja: juudid null.
Zohar: (II, 64b) - Christian sündimus: peab olema: vähenenud: materiaalselt.
Zohar: (I, 28b) - Christian idolators lapsed Eeva madu.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Zohar: (I, 131a) - Jumaloiva inimesed: (kristlased) rüvetama: maailma.
Emek Haschanach (17a) - Non-juutide hinged tulevad: surmast ja: surm vari.
Zohar: (I, 46b, 47a) - Souls of paganad on: ebapuhtad jumalik: päritolu.
Rosch Haschanach (17a) - Non-juutide hinged minna põrgusse.
Iore: Dea (337, 1). - Asendatakse: surnud: kristlased, nagu: kadunud lehm või: ass.
Iebhammoth (61a) - juudid nimetatakse: mehed, kuid mitte kristlased kutsutud: mehed.
Abhodah Zarah (14) T - Keelatud müüa religioossete teoste kristlased
Abhodah Zarah (78) - kristlikud kirikud on: kohad ebajumalateenistus.
Iore: Dea (142, 10) - peab kaugele: ära füüsiliselt kirikud.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Iore: Dea (142, 15) - ei tohi kuulata kirikumuusika või: pilk iidolite
Iore: Dea (143, 1) - ei tohi ehitada: kodud hävitatud: lähedal: kirikutes.
Hilkoth ABH. Zar: (10b) - juudid ei tohi müüa katki chalices kristlastele.
Chullin (91B) - juudid omada väärikust isegi ingel ei saa jagada.
Suurkohtu, 58B - leida: iisraellane: nagu: slapping nägu: Jumalast.
Chagigah, 15b - juut lugeda: hea: vaatamata: pattude ta: võtab.
Gittin (62a) - juut eemale kristlikes kodudes puhkusel.
Choschen Ham. (26,1) - juut ei tohi kaevata enne: Christian kohtunik: või: seadustega.
Choschen Ham (34,19) - Christian või: sulane ei saaks: tunnistajad.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Iore: Dea (112, 1). - Vältida: söömine kristlaste hulgas tõugude tundmine.
Abhodah Zarah (35b) - Ärge jooge piima lehma lüpsta: Christian.
Iore: DEA (178, 1) - Never: jäljendada: toll kristlasi, isegi juuste kamm.
Abhodah Zarah (72b) - vein: liigutatud: kristlased olema: visata.
Iore: Dea (120, 1) - ostetud-roogasid kristlased peavad olema: visata.
Abhodah Zarah (2a) - For: kolm: päeva enne: Christian festivalidel, vältida: kõik.
Abhodah Zarah (78c) - Festivalid järgijaid Jeesuse lugeda: nagu ebajumalateenistus.
Iore: Dea (139, 1) - Vältida: asju kasutada: kristlased oma: jumalateenistusele.
Abhodah Zarah (14b) - Keelatud müüa kristlased esemed: jumalateenistusele.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Iore: Dea (151,1) H. - Ära müü vesi: kristlased esemed: ristimisi.
Abhodah Zarah (2a, 1) - Ära kaubandus: kristlastega oma: pidupäevadel.
Abhodah Zarah (1,2) - Nüüd on lubatud: kaubavahetust: kristlastega sellise päeva.
Abhodah Zarah (2aT) - Kaubandus: kristlastega, sest: nad on: raha maksma.
Iore: Dea (148, 5) - Kui kristlane ei ole vaga, võib saata: teda kingitused.
Hilkoth Akum (IX, 2) - Saada: kingitused kristlasi ainult siis, kui nad on: uskmatu.
Iore: Dea (81,7 ha) - Christian ammedele olema: vältida: sest: ohtlik.
Iore: Dea (153, 1 h) - Christian õde: viib: lapsed ketserlus.
Iore: Dea (155,1). - Vältida: Christian arstid ei tuntud naabrid.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Peaschim (25a) - Vältida: arsti abi idolators, kristlased tähendas.
Iore: Dea (156,1) - Vältida: Christian juuksuri kui eskortida: juudid.
Abhodah Zarah (26a). - Vältida: Christian ämmaemandate ohtlik kui üksi.
Zohar: (1,25 b) - Need: kes teevad head: et kristlased kunagi: tõuseb: kui surnud.
Hilkoth Akum (X, 6) - Abi vaestele kristlastele kui see edendab: rahu.
Iore: Dea (148, 12h) - Peida: viha: enne: kristlased oma: pidustused.
Abhodah Zarah (20a) - Never: kiitus: kristlased muidu see on: uskusid: tõsi.
Iore: Dea (151,14) - Keelatud: kiitust: kristlased lisada: to hiilguses.
Hilkoth Akum (V, 12) - Tsitaat: Pühakirja keelata: mainita Christian jumal.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Iore: Dea (146, 15) - Vt: Christian Usutarbed põlgusega.
Iore: Dea (147,5) - mõnitama: Christian Usutarbed ilma soovidele.
Hilkoth Akum (X, 5) - Ei kingitused kristlased, kingitused teisendab.
Iore: Dea (151,11) - Kingitused keelatud kristlased, julgustab sõprust.
Iore: Dea (335,43) - Exile: asendatakse et juut, kes müüb talu Christian.
Iore: Dea (154,2) - Forbidden õpetada kaubandus: to Christian
Babha Bathra (54b) - Christian vara kuulub esimene inimene, väites.
Choschen Ham (183,7) - Hoia mida Christian overpays viga.
Choschen Ham (226,1) - juut võib hoida kadunud vara Christian leitud: poolt juut.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Babha Kama (113b) - see on lubatud: petta: kristlased.
Choschen Ham (183,7) - juutide peab jagama: mida nad koormama: kristlased.
Choschen Ham (156,5) - juudid ei tohi võtta: Christian kliente juudid.
Iore: Dea (157,2) H - mai petta: kristlased, kes usuvad: Christian tõekspidamistest.
Abhodah Zarah (54a) - Liigkasuvõtmine võivad olla: harjutanud: peale kristlased või: usust taganejate.
Iore: Dea (159,1) - Liigkasuvõtmine lubatud: nüüd: põhjust kristlased.
Babha Kama (113) - juut võib seisneda: ja: valet vanduma: hukka mõista Christian.
Babha Kama (113b) - Nimi: Jumala: ei teotatud: kui valetad kristlased.
Kallah (1b, lk 18) - juut võib valet vanduma: ennast selgelt: südametunnistust.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Schabbouth Hag. (6 d). - Juudid võivad vannun: valesti kasutades: on keerutamine: sõnastust.
Zohar: (1160). - Juudid tuleb alati proovida petta: kristlased.
Iore: Dea (158,1) - Mitte ravida: kristlased, kui see muudab vaenlased.
Orach Cahiim (330,2) - Ära aidata kristlase sünnitus laupäeval.
Choschen Ham. (425,5) - Kui usub Toora ei takista tema surma.
Iore: Dea (158,1) - kristlased ei vaenlased ei tohi: saved: kas.
Hilkkoth Akum (X, 1) - Ära Säästad: kristlased ohtu: surma.
Choschen Ham (386,10) - spioon võib olla: tapeti: isegi enne: ta: tunnistab.
Abhodah Sora (26) - usust taganejate olema: visatud hästi, ei päästetud.
[[Kuid: Talmud: on: Word: Jumala?]] Choschen Ham (388,15) - Kill need: kes anda: Iisraeli raha kristlastele
Suurkohtu (59a) - `uteliailta arvesse juutide" seadus ", et saada surmanuhtluse
Hilkhoth Akum (X, 2) - Ristitud: juudid on: olla: surmata
Iore: Dea (158,2) Hag. - Kill Renegades kes pöörduvad kristlikud rituaalid.
Choschen Ham (425,5) - Need: kes ei usu: on Toora on: olla: tapeti.
Hilkhoth tesch.III, 8 - kristlased ja, teised eitavad: "seadus" on: Toora.
Zohar: (I, 25a) - kristlased on: olla: hävitada: kui idolators.
Zohar: (II, 19a) - vangistuses juutide end: kui Christian vürstid surra.
Zohar: (I, 219b) - Princes of kristlased on: idolators, peab surema.
Obadiam - Kui Rooma on hävinud, Iisrael: lunastatud. Abhodah Zarah (26) T. - "Isegi: best of: Goim peaks: olema: tapetud."
Seefer: Või: Iisrael 177b - Kui juut tapab Christian kohustub mitte patt. Ialkut Simoni (245c) - Karvaajamine verest of Epäkunnioittava pakub ohverdama: Jumalale.
Zohar: (II, 43a) - hävitamine kristlaste vaja ohverdada. Zohar: (L, 28b, 39a) - High koht: taevas jaoks: need: kes tapavad idolators.
Hilkhoth Akum (X, 1) - Make: no lepingud ja: ei näita halastust kristlased. Hilkhoth Akum (X, 1) - Kas: omakorda neid eemal oma: ebajumalaid või: tappa.
Hilkhoth Akum (X, 7) - Luba ei idolators jääda, kui: juudid on: tugev. Choschen Ham (388,16) - Kõik kaasa: to kulutusteta: tapmises reetur.
Pesachim (49b) - Ei ole vaja: palvete ajal: pea maha raiumisega hingamispäeval.Schabbath (118a). - Palved salvestada: karistusest tulla Messias.
"Otsima, mis on kadunud ..." Meie: praegune seda teavet teenus: meie: lugejad ...Selle kandmine tuleks: ei või olla: tõlgendata: nagu: autorite või:: Relays "kinnitamiseks, meie: uskumused ... või: kui meie: kinnitus nende päralt .. : Tõde: seisab: on see: enda Merit. võiks: vastupanu, kell analüüsida: ajaloolis-kriitiline: see kõik süüdistused: vastu Jeesuse ja: ema? Isik häbistatakse: teda võib: on: teha:: rabi? Süüdistused: terviklikkusele tema ema, kui see on teada see: ole: öeldud: ja: teatas: tema eakaaslased?
Leiti: aadressil: RCathList Home: Page. (Suprise!) Download: file: in. Txt formaadis ... Iseavanev 79.2K factsar.exe.
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
kuid Talmud on Jumala Sõna