bet Talmuds ir Dieva Vārds

@ IsraelNationalTV - Pls farizejs: Tas bija: draugs: Jēzus jautāja: viņam: "Kurš ir mans tuvākais?" jau: ar šo jautājumu: ir acīmredzams:: evil no Talmuda: .. tāpēc Jēzus stāsta: Līdzība: no: "Labi: Samaritan". Kāpēc, tikai viņš: ir bijis līdzjūtību: lai jūs zināt, piemēram,: vislabāk no visiem, bija vīrietis, pamatoti uzskata: ķeceris.bet pa to laiku bija bijis viņš: viens: darīt:: Dieva griba: tas ir ietaupāt:: precious Dieva radības: tiesāts uz nāvi laupītājiem. būt: neizdevās: visi: pārstāvji: oficiālo reliģiju! un: Pls Jēzus saka: "re: tāpat kā:: samariešu!" .. Viņš: nosodīja:: Talmuds!Taču, lai: nosodīt? Talmud, Tas: nav: pietiekama pravietis! bet, ir arī pietiekams: bērns: Tāpēc Jēzus teica: "ja jūs esat: nav līdzīgi:? bērniem būs Jums nav jāievada::! Dieva"
@ IsraelNationalTV - pat tad, ja: ir: no: vidējā variantus: tomēr visas: lejupielādēt un: To: Ticības: ticēt: pa visu:: pasaule: Ka Dievs: ir VIENS: un: ka viņš: ir " svēts "! "Svētais"! "Svētais"!. Tagad: tikai kategorija: svētuma? Var būt: būt: 1.Visvarenais, 2. bezgala vienkārši, un, 3. infinite: labestību! Tagad domāt, ka Dievs: meklē: Rasisms: par: atšķirību: about: reliģija: vai: rasi, vai: Ka viņš: ir radījis: dzīvnieki, cilvēka veidolā (Talmudā)? Tas ir sātanisms! Tas ir: reālā zaimi zaimošana. un: atkrišana! Tas ir apgānīti skaidrs: pret:: pirmais bauslis. Kopš:: jēdziens: dievišķo: raksturs: in: Christian nav pārākumu: "Jo:: lielākais, visiem, ir: vienu: kas kalpo: kamēr:" Katrs cilvēks ir mans brālis. "
@ IsraelNationalTV - es saku, kaut kas ir pilnīgi skaidrs, tāpēc katru personu: World: tiesības tagad: jūs zināt, ar matemātisku noteiktību: Ja viņš: ir tiesāts jau: Dievs: par: to: jau: izraidīts: no viņa valstību! Jo: arī: visvienkāršākās lietas? tās ir: liegta: visiem tiem: kas bija cilvēksresurss: nolemti: lai ellē iznīcināšanu.Patiesībā, daži: uzskatām: ir: pārāka: uz citu: cilvēks (rasisms) Tikai tāpēc, ka: viņš: ir gabals (no auduma) par viņa galvu? vai tādēļ, ka viņš: ir slampāt krāsu: starp: acis? vai: viņš: ir īpašs grāmatu? uc .. ? Taču tas ir elkdievība! Patiesībā: lielākais no visiem grēkiem, ir tas, ka slikti es domāju: un: negodīgs lietas: pret: mūsu: Bieži Creator: Tas ir iet pret: 1 st bauslis!
[[Bet: Talmuds: ir: Word:? Dieva]] "meklēt pazudušo ..." Mēs: šo informāciju sniedz kā pakalpojumu: mūsu: lasītājiem ... Tā iekļaušana būtu: nevar: interpretēts: kā: Authors "vai:: Releji" apstiprinājumu, mūsu: Ticības ... vai: kā mūsu: vizēšanu Viņu .. : Patiesība: stāvēs: uz tā: pašu nopelns. Vai: pretoties, pie analizē: vēsturiskas kritiskā: visu šo apsūdzības: pret Jēzu un: viņa māte? Persona dishonored: Vai viņam: ir: darīts:: rabīns? Apsūdzības par: integritāti viņa māte, ja zināms, būtu: nav: tika teikts: un: ziņots: viņa contemporaries?
TheTime4solutions SAID: Ar: galvenais ierocis Enlightened: dissengagement kritiskā masa cilvēces iziet:: Rothschilds: nepatiess: Slavery parāds (augļošanu) sistēma drīz pēc tam:: Seko pārējo cilvēci. Tās ir: 250. Mums ir šādas 7 miljardiem. Evil no bilances: sabruks: par: tā ir pretruna. Cilvēce drīz ieiet: citu: zelta laikmets, bet: Evil vērā receeds: shawdows par:: tuvākajā: nākotnē. Tās sacīkstēm. No vienas: puse:: gala: Evil Ka var izmirušas un cilvēci: lielākā daļa no dzīves: uz planētas Zeme Varbūt visiem. No: citi: puse: 7000000000 suverēnas individuāli, ka cilvēki vēlas, lai izdzīvotu. Tā, tā individuālo atbildību leaderless ReLOVElution uz dissengage. Drīz būs kritiskā masa rodas: un: mēs: Būs: bezmaksas.
Dekadentu Rothschild: Cary unconciously ģimene ilgojas pēc: pašiznīcināšanos, slēgts: egocentriski un stāšanās pieredze: šizofrēnijas deformācijas ārpus kontroles, izpildot desperatation: extiction viņu: spiecies pašu. Es: nav kredīta: Jūsu: vārdus. Es esmu: redzējis: tāds pats: kā jūs redzat: ar skaidrību: daži: vairāki gadi. : Nauda izveidota: no zila gaisa: slepenībā slēptās domas Vairāki korporatīvas īpašumtiesības: izveidojot neīstus slāņi: valstu parādus, kā: instruments, lai īstenotu:: amorāla izspieda: Theft Sauc: nodokļu sistēmu. : Kontroles sistēma piespiežot cilvēci amorāla aktos gļēvulību: zagļiem un Liars: slepkavības. Apgaismots: pabeigšanu.
"Vai FAKTI: FAKTI" By: Benjamin H. Freedman
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
No: Talmuds: kristiešiem
": Talmud: atmaskojis,: Secret Rabīniskās Teachings Attiecībā uz kristiešiem," tika rakstījis red. I.B. Pranaitis, Master: Teoloģijas un: profesors: no: ebrejiem Valoda: pie: Imperial Baznīcas akadēmija: Romas katoļu baznīca Vecrīgā: StPēterburga, Krievija. : Red. Pranaitis bija: lielākā no: studenti: Talmuds. Viņa pabeigta: komandu: no: ebreju valoda: kvalificēts: viņam ir analizēt:: Talmuds: kā Maz vīriešu vēsturē.
: Red. Pranaitis rūpīgi:: Talmuds: par: fragmenti, kas attiecas uz Jēzu, kristiešu un:: kristīgā ticība. Šos: fragmenti tika resurss personas: iztulkota: ar viņu uz latīņu. Ebrejiem pakļauj sevi tulkojumu latīņu labāk: nekā tas ir tieši Bahasa. : Tulkojums: fragmenti: Talmuds: kas attiecas uz Jēzu, un kristiešiem: kristīgā ticība bija cilvēksresurss: iespiesta: latīņu pēc: Imperial Academy of Sciences in StPetersburg, 1893 ar: Imprimatur: viņa arhibīskaps. : Tulkojumu no: latīņu vērā Bahasa uzņēmās lielais latīņu zinātnieki: United: Valstis, 1939 sniegtiem līdzekļiem: ar pārtikušie amerikāņi par: Šis mērķis.
Lai: neatstātu: jebkurš brīvais: beidzas: tēmu: Talmuds ir reference: uz Jēzu, kristiešiem un: līdz: kristīgās ticības Vai es apkopoju zemāk: tulkojumu Bahasa no: latīņu tekstus red. Pranaitis "": Talmud: atmaskojis,: Secret Rabīniskās Teachings Par kristiešiem ". Tādējādi būtu iespējams: nepieciešams: pārāk daudz vietas: citēt: šie: Viņu fragmenti burtiski ar: mutes piezīmes forma: Soncino Edition Bahasa.
Vispirms es Rezumējot:: atsauces ar red. Pranaitis atsaucoties uz Jēzu: Talmuds: in: oriģinālā tulkotie teksti: ar viņu uz latīņu, un: no latīņu valodas uz Bahasa:
Sinedrija, 67.a - Jēzus Reputācija: kā: dēls Pandira, karavīrs
Kallah, 1b. (18b) - prettiesisku: un: ieņemts: mēnešreižu laikā.
Sinedrija, 67.a - hanged: par: priekšvakarā: no Pasā svētkiem. Toldath Jeschu.Dzimšanas saistīti: jo visapkaunojošākajām izpausmes
Abhodah Zarah II - Reputācija: kā: dēls Pandira, romiešu karavīrs.
Schabbath XIV. Atkal Reputācija: kā: dēls Pandira,: Romāns.
Sinedrija, 43.a - On: priekšvakarā: no Pashā: Viņi pakārts: Jēzus.
Schabbath, 104.b - saukta par muļķi un: neviens: pievērš uzmanību muļķiem.
Toldoth Jeschu. Un Jūda: Jēzus, kas nodarbojas: ar sastrīdēties ar netīrumu.
Sinedrija, 103.a. - Idejas: Ētiku un samaitā viņa: apkauno sevi.
Sinedrija, 107.b. - Pavedis, bojāti: un: Iznīcinātas: Izraēla.
Zohar: III, (282) - Miris: piemēram: Zvērs un: aprakts: in dzīvnieka netīrumu kaudzes.
Hilkoth Melakhim - mēģinājums: lai pierādītu: kristieši err: lūgšanās Jēzus
Abhodah Zarah, 21.a - Atsauce: pielūgt Jēzus mājās nevēlama.
Orach Chaiim, 113 - Izvairieties: izskats: maksājumu attiecībā uz Jēzu.
Iore: DEA, 150,2 - nešķiet: maksāt attiecībā uz Jēzu nejauši.
Abhodah Zarah (6a) - False: mācība, kas dievkalpojumu par pirmās dienas sabata
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]]: virs, ir šādas Daži Atlasīts: no ļoti sarežģīta: Vienošanās, kas daudzās atsauces, ir: neaptumšotu: ar sarežģītu: pamatojums. : Šādi: Daži apkopotas norādes uz kristiešiem un:: kristīgā ticība, lai gan ne vienmēr ir izteikta: tieši tādā veidā. Pastāv: ir: vienpadsmit vārdi: in: Talmuds: par: nav Talmud: sekotāji, ar kuru kristieši: Paredzēta. Bez Nostrim, no Jēzus: Nazarene, kristieši ir: Sauc: visi: vārdi: in: Talmuds: lai apzīmētu: visas nav no "jūdiem": pusnots, Edoma, Abhodan Zarah, Akum. Obhde: Elilim, Nokrim, Amme: Haarets, Kuthim, Apikorosim, un: Goim. Bez piegādes: nosaukumiem, kuras kristieši ir: Sauc: in: Talmud,: rindkopas citēto: zemāk norādīt: kāda veida: cilvēki:: Talmuds: bildes: kristiešus būt, un: kas: Talmuds: Says par: reliģiskā pielūgsme kristiešiem:
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Hilkhoth Maakhaloth - kristieši ir: idolators, nedrīkst saistīt.
Abhodah Zarah (22a) - neasociē: ar pagāniem, bet viņi shed: asinis.
Iore: Dea (153, 2.) - Nedrīkst saistīt: ar kristiešiem, šķūnis: asinis.
Abhodah Zarah (25.b). - Uzmanieties: Pls pastaigas kristiešiem ārzemēs: ar viņiem.
Orach Chaiim (20, 2.) - Kristieši noslēpt: sevi nogalināt ebrejus.
Abhodah Zarah (15b) - Ieteikt kristieši ir: sex attiecības ar dzīvniekiem.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Abhodah Zarah (22.a) - Aizdomas kristiešiem dzimumaktu: ar dzīvniekiem.
Schabbath (145b) - Kristieši nešķīsts Tāpēc, ka: Viņi ēd atbilstoši
Abhodah Zarah (22.b) - Kristieši nešķīsts Tāpēc, ka: Viņi ne pie Sinaja kalna.
Iore: Dea (198, 48.) - Clean sievietes: ebreji piesārņotās: sapulces kristiešiem.
Kerithuth (6b lpp 78) - Sauc ebreji: vīrieši, kristieši nav sauc: vīrieši.
Makkoth (7b) - Innocent par slepkavību: ja nolūks bija, lai nogalinātu Christian.
Orach Chaiim (225, 10) - kristieši un ir dzīvnieki grupēt šādi: par: salīdzinājumus.
Midrasch Talpioth 225 - radīts kristiešiem: kalpot: ebrejiem vienmēr.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Orach Chaiim 57, 6a - kristiešus būt: žēl: tālāk: par slimības cūkām.
Zohar: II (64.b) - Christian idolators pielīdzināti: govīm un: ēzeļi.
Kethuboth (110.b). - Psalmists salīdzina kristiešiem nešķīsts Beasts.
Sinedrijs (74b). TOS. - Dzimumattiecības: Kristiāna, piemēram: Šis zvērs.
Kethuboth (3b) - sēklas:: kristīgās vērtē: kā sēklas, kas: ir zvērs.
Kidduschim (68A) - kristiešiem, piemēram:: cilvēki: no ass.
Eben Haezar: (44,8) - starp kristiešu un laulību: null ebrejiem.
Zohar (II, 64.b) - Christian dzimstība: jābūt: samazināts: materiāli.
Zohar (I, 28b) - Christian idolators bērni Evas čūsku.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Zohar (I, 131.a) - dievinošs cilvēki (kristieši) apgānīt: pasaulē.
Emek Haschanach (17a) - Non-ebreju dvēseles nāk: un no nāves: nāves ēna.
Zohar (I, 46.b, 47.a) - Souls pagānu ir: nešķīsts dievišķo: izcelsmi.
Rosch Haschanach (17a) - Non-ebreju dvēseles iet uz leju, uz elli.
Iore: Dea (337, 1.) - Aizstāj: miris: kristieši, piemēram: zaudējis govs vai: ass.
Iebhammoth (61.a) - Sauc ebreji: vīriešiem, bet nav kristieši sauc: vīriešiem.
Abhodah Zarah (14b) T - Aizliegts pārdot reliģiskas darbi kristiešiem
Abhodah Zarah (78) - kristiešu baznīcām ir: vietas elkdievību.
Iore: Dea (142, 10) - Vai turēt tālu: prom fiziski no baznīcas.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Iore: Dea (142, 15) - Nedrīkst klausīties baznīcas mūzikas vai: apskatīt elku
Iore: Dea (143, 1) - Nedrīkst atjaunot: Iznīcinātas mājas: netālu: Baznīcas.
Hilkoth ABH. Zar: (10.b) - ebreji nedrīkst tālāk sadalīti chalices pret kristiešiem.
Chullin (91b) - ebreji piemīt cieņa, pat eņģelis nevar dalīties.
Sinedrija, 58b - Lai panāktu: Israēla: piemēram: slapping seja: no Dieva.
Chagigah, 15.b - žīds Apsvērtie: good: par spīti: no grēkiem viņš: saistības.
Gittin (62a) - žīds apturēt prom no Christian mājām brīvdienās.
Choschen Ham. (26,1) - ebrejs nedrīkst iesūdzēt: līdz: Christian tiesnesis: vai: likumi.
Choschen Ham (34,19) - kristiešu vai: kalps nav Kļūsti: lieciniekus.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Iore: Dea (112, 1.) - Izvairieties no: ēšanas ar kristiešiem, šķirnēm familiaritāte.
Abhodah Zarah (35b) - Nedzeriet pienu slauc govi: Christian.
Iore: Dea (178, 1) - Never: atdarina: muitas kristiešu, pat matu ķemme.
Abhodah Zarah (72.b) - Vīns: Pieskārās: kristieši, jābūt: izmest.
Iore: Dea (120, 1) - nopirka ēdieni no kristiešiem, jābūt: izmest.
Abhodah Zarah (2a) - Par: trīs: mēnešus pirms: Christian festivāli, no kuriem jāizvairās: visi.
Abhodah Zarah (78.c) - festivāliem sekotāji uzskata: par elkdievību.
Iore: Dea (139, 1) - Izvairieties: lietas, ko izmanto pēc: Kristieši viņu: dievkalpojumu.
Abhodah Zarah (14.b) - Kristieši Aizliegts pārdot izstrādājumi: dievkalpojumu.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Iore: Dea (151,1) H. - Vai nepārdod ūdens: lai kristieši izstrādājumi: kristībām.
Abhodah Zarah (2a, 1) - Netirgojas: ar kristiešiem uz to: svētku dienas.
Abhodah Zarah (1,2) - Tagad atļauti: tirgoties: ar kristiešiem no šīm dienām.
Abhodah Zarah (2AT) - Tirdzniecība: ar kristieši, jo: Tie ir: nauda jāmaksā.
Iore: Dea (148, 5) - Ja kristietim nav dievbijīgs, var nosūtīt: viņam dāvanas.
Hilkoth Akum (IX, 2) - Sūtīt: dāvanas kristieši tikai tad, ja tie ir: nereliģiozs.
Iore: Dea (81,7 Ha) - Christian mitro māsu ir: jāizvairās: Tāpēc, ka: bīstama.
Iore: Dea (153, 1 H) - Christian medmāsa: novedīs: bērniem heresy.
Iore: Dea (155,1). - Izvairieties no: Christian ārsti nav labi zināms, kaimiņiem.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Peaschim (25a) - Izvairieties: medicīnisko palīdzību idolators, kristiešiem nozīmēja.
Iore: Dea (156,1) - Izvairieties: frizieru Ja pavadībā Christian: ar ebrejiem.
Abhodah Zarah (26a). - Izvairieties no: Pls Christian Vecmātes kā bīstama atsevišķi.
Zohar: (1,25 b) - Tiem: kuri labi: lai kristieši nekad: pieaugums: Pls miris.
Hilkoth Akum (X, 6) - Palīdzība trūcīgu Vai kristieši, ja tas veicina: mieru.
Iore: Dea (148, 12H) - Hide: naids: par: kristieši to: Svētki.
Abhodah Zarah (20a) - Never: uzslavēt: kristieši ne tas ir: ticēja: taisnība.
Iore: Dea (151,14) - Nav atļauts: uzslavēt: kristieši piebilst: uz godību.
Hilkoth Akum (V, 12) - Citāts: Raksti aizliegt: nerunājot par kristiešu dievu.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Iore: Dea (146, 15) - Skatīt: lai arī kristīgās ticības rakstus ar nicinājumu.
Iore: Dea (147,5) - izsmej: Christian devicionalijas bez vēlmes.
Hilkoth Akum (X, 5) - Nav dāvanas kristiešiem, dāvanas pārvērš.
Iore: Dea (151,11) - Dāvanas aizliegts kristiešiem, veicina draudzību.
Iore: Dea (335,43) - trimdā: par: Ka ebrejs, kurš pārdod saimniecības līdz kristieti.
Iore: Dea (154,2) - Aizliegts mācīt tirdzniecību: līdz Christian
Babha Bathra (54.b) - Christian īpašums pieder pirmās personas pieprasa.
Choschen Ham (183,7) - Keep ko Christian overpays kļūda.
Choschen Ham (226,1) - ebrejs var paturēt zaudējusi kristīgo īpašuma atrodama: ar ebrejs.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Babha Kama (113.b) - Ir atļauts: maldināt: kristieši.
Choschen Ham (183,7) - ebreji ir jāsadala: kas tie pārmaksu: kristieši.
Choschen Ham (156,5) - ebreji, nedrīkst lietot: Christian klientus no jūdiem.
Iore: Dea (157,2) H - maijs pievilt: Ka kristieši tic: Christian doktrīnas.
Abhodah Zarah (54A) - augļošanas var būt: praktizēt: pēc kristieši vai: apostates.
Iore: Dea (159,1) - augļošanas atļauti: tagad: kāda iemesla dēļ pret kristiešiem.
Babha Kama (113.a) - ebrejs var gulēt: un: perjure: nosodīt kristieti.
Babha Kama (113.b) - Dieva vārds: nav profaned: Pls atrodas uz kristiešiem.
Kallah (1b, 18) - ebrejs var perjure: Sevi ar skaidru: sirdsapziņu.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Schabbouth Hag. (6.d). - Ebreji var Zvēri: nepareizi, izmantojot: no atrunāšanās: formulējums.
Zohar: (1,160). - Ebreji vienmēr cenšas maldināt: kristieši.
Iore: Dea (158,1) - Vai nav izārstēt: ja vien tas padara kristiešu ienaidnieki.
Orach Cahiim (330,2) - Vai nav palīdzēt kristiešu dzemdībām sestdien.
Choschen Ham (425,5) -. Ja uzskata, ka, Toras netraucē viņa nāves.
Iore: Dea (158,1) - ienaidnieki nav kristieši nedrīkst būt: saglabāta: vai nu.
Hilkkoth Akum (X, 1) - Nesaglabājiet: kristieši apdraudētas nāves.
Choschen Ham (386,10) - spiegu var būt: nonāvē: gadījumā līdz: viņš: atzīstas.
Abhodah Zorah (26b) - Apostates ir: iemesta labi, nevis izglāba.
[[Bet: Talmuds: ir: Word: Dieva]] Choschen Ham (388,15) - Kill Tiem: kuri sniedz: izraēliešu naudu pret kristiešiem
Sinedrijs (59.a) - `prying par ebreju" "Likums", lai saņemtu nāvessodu
Hilkhoth Akum (X, 2) - kristīts: ebreji ir: būt: nonāvēs
Iore: Dea (158,2) Hag. - Kill Renegades PVO savukārt kristiešu rituālus.
Choschen Ham (425,5) - Tie,: kas netic: ar Toru, ir: būt: nogalināti.
Hilkhoth tesch.III, 8 - kristieši un: citi noliedz "Likums" ir: Toru.
Zohar (I, 25a) - kristietis ir: būt: Iznīcinātas: kā idolators.
Zohar (II, 19.a) - nebrīvē ebreju beigām: Pls Christian princes die.
Zohar (I, 219b) - Princes kristieši ir: idolators, jāmirst.
Obadiam - Kad Roma: tiek iznīcināta, Izraēla būs: atpestīti. Abhodah Zarah (26b) T. - "Pat: labākā: Goim būtu: ir: nogalināt."
Sepher: Vai: Izraēla 177b - Ja ebrejs nogalina Christian apņemas nav grēka.Ialkut Simoni (245.c) - izdalīšanās asinīm: no zaimošana piedāvā upuris Dievam.
Zohar (II, 43a) - iznīcināšana kristiešu Nepieciešams upuri. Zohar (L, 28.b, 39.a) - High vieta: Debesīs: Tiem: kuri nogalina idolators.
Hilkhoth Akum (X, 1) - ražotājs: nav vienošanās un: neuzrāda žēlsirdība pret kristiešiem. Hilkhoth Akum (X, 1) - Vai nu: To savukārt prom no Them: elkiem vai: nogalināt.
Hilkhoth Akum (X, 7) - Atļaut nav idolators palikt Nowhere: ebreji: spēcīga.Choschen Ham (388,16) - viss veicina: līdz rēķina: nogalināšanas nodevēju.
Pesachim (49.b) - nav vajadzības: lūgšanas laikā: galvas uz sabatu. Schabbath (118.a). - Lūgšanas saglabāt: no sodīšanu nāk Mesija.
"Meklēt pazudušo ..." Mēs: šo informāciju sniedz kā pakalpojumu: mūsu: lasītājiem ... Tā iekļaušana būtu: nevar: interpretēts: kā: Authors "vai:: Releji" apstiprinājumu, mūsu: Ticības ... vai: kā mūsu: vizēšanu Viņu .. : Patiesība: stāvēs: uz tā: pašu nopelns. Vai: pretoties, pie analizē: vēsturiskas kritiskā: visu šo apsūdzības: pret Jēzu un: viņa māte? Persona dishonored: Vai viņam: ir: darīts:: rabīns? Apsūdzības par: integritāti viņa māte, ja zināms, būtu: nav: tika teikts: un: ziņots: viņa contemporaries?
Atrasts: plkst:: RCathList Sākums: Page. (Suprise!) Lejupielādēt: file: in TXT formātā ... Self ieguves 79.2K factsar.exe.
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
bet Talmuds ir Dieva Vārds