bet Talmudas yra Dievo Žodis

@ IsraelNationalTV - Pls fariziejus: Tai buvo: draugas: Jėzus paklausė: jam: "Kas yra mano artimas?" jau: pagal šį klausimą: yra akivaizdus:: blogis Talmudas: ..Štai kodėl Jėzus sako: Palyginimas: iš: "Geras: samarietis". Kodėl tik jis: buvo buvo gailestingas: jums pranešti, kaip,: Best of all, buvo žmogus, teisingai nusprendė: eretikas. tačiau, tuo tarpu, buvo buvo jis: vienas: padaryti:: Dievo Valiai: tai yra sutaupote:: Brangieji Dievo kūrinys: pasmerkė: mirti plėšikų. būti: nepavyko: visi: atstovai: oficialios religijos! ir: Pls Jėzus sako: "Re: kaip:: samarietis!" .. Jis: pasmerkė:: Talmudas! Bet už: pasmerkti? Talmudą, Tai: ne: pakanka pranašo! , bet taip pat pakankamai: vaikas: kodėl Jėzus pasakė: "jei esate: nepatinka? Vaikai neįvesite::! Dievo karalystė"
@ IsraelNationalTV - net jei: yra: iš: vidurinis variantai: tačiau visi: atsisiųsti ir: jų: Religija: tikime: viso:: World: Tai Dievo yra ta: ir: kad jis: yra " šventas! ""Šventasis"! "Šventasis"!. Dabar: tik kategorijos: šventumo? Gali būti: turi būti: 1.Visagalis, 2. be galo teisingas, ir 3. begalinis: gerumo! Dabar galvoti, kad Dievas norėjo: Rasizmas: yra: skirtumas: apie: religija: arba: rasės, arba: kad jis: sukūrė: gyvulių žmogaus pavidalu (Talmudą)? Tai satanizmas! Tai yra: nekilnojamojo piktžodžiavimas piktžodžiavimą. ir: apostazė! Tai išniekinimą aiški: nuo:: pirmasis įsakymas. Nuo:: samprata: dieviškųjų: Gamta: į: Christian nėra pranašumą: "Nes:: didžiausia iš visų yra: vienas: kuris patarnauja: nors:" Kiekvienas žmogus yra mano brolis. "
@ IsraelNationalTV - sakau, o tai yra visiškai akivaizdu, todėl kiekvienas asmuo: World: dabar: jūs žinote, su matematinės tikrumą: jei jis: yra pasmerktas: jau: Dievas: yra: yra: jau: išsiųstas: iš jo karalystę! Nes: net: paprasčiausių dalykų? jie yra: paneigė: visiems tiems: kurie išteklių asmenys: pasmerkti: į sunaikinimo pragarą. Iš tiesų, kai: mano: turi būti: didesnis: į kitą: vyras (rasizmą) tik todėl: jis: turi rietime (audinio) ant jo galvos? arba, nes: jis: yra purslų spalvos: tarp: akys?arba: jis: turi tam tikrą knygą? ir tt .. ? Bet tai stabmeldystė! Tiesą sakant,: didžiausias visų nuodėmes, kad blogai manau: ir: nesąžiningų dalykų: nuo: mūsų: Bendra Sukūrė: Tai yra eiti prieš: 1 d. įsakymas!
[[Bet: Talmudas: yra: "Word"? Dievo]] "Siekti, kad kuris buvo prarastas ..." Mes: pateikti tai kaip paslauga informacija: mūsų: skaitytojai ... Jo įtraukimas, turi: negali būti: suprantamas: kaip: Autoriai "arba:: Relės" pritarimo, mūsų: Tikėjimai ... arba: kaip mūsų: pritarimas Jų .. : Tiesa: bus Stendas: apie tai: savo nuopelnus.Galėtų: atsispirti, tuo išanalizuoti: istorinės-kritinės: visa tai kaltinimai: prieš Jėzų ir: jo motina? Asmeniui atsisakoma apmokėti: Ar jam: turime: Priimta:: rabinas?Kaltinimai apie: vientisumą jo motina, jei žinoma, tai: neturi: buvo pasakyta: ir: pranešė: jo amžininkų?
TheTime4solutions sakė: Su: pagrindinis ginklas Apšvietos: dissengagement kritinę masę žmonijos išėjo:: Rothschilds: klaidingas: Vergovė skola (lupikavimo) sistema netrukus:: Pridedant likusios žmonijos. Jie yra: 250. Mes: yra: 7 mlrd.Blogis iš balansas: grius: yra: tai yra prieštaravimas. Žmonija yra apie įvesti: kitą: aukso era o: Evil į receeds: shawdows už:: Netoli: ateities. Jo lenktynes. Viena: pusė:: Pagrindinis: blogio, gali Nykstančių ir žmonija: dauguma gyvenimo: dėl planetos žemės Galbūt visiems. Dėl: Kita: pusė: 7000000000 suverenios atskirų, kad žmonės nori išgyventi. Savo asmeninę atsakomybę lyderio ReLOVElution į dissengage. Netrukus kritinę masę pasitaiko: ir: mes: bus: nemokamai.
Nusmukęs Rothschild: Cary unconciously šeima ilgisi: savęs sunaikinimą, uždarytas egocentriškas ir į pozicijas: šizofrenija Tikėjimo nekontroliuojamas vykdant desperatation: extiction iš jų: spiecies pačių. Aš: nėra kredito už: Jūsų: žodžiais. Aš turiu: mačiau: tas pats: kaip matote: su aiškumas: kai: keletą metų. : Pinigų sukurta: iš plonos oro: slapta paslėptas mintis Keletas įmonių nuosavybės: sukuriant klaidingus sluoksniai: nacionalinių skolų: priemonė įgyvendinti:: amoralus Sąlygoti: vagystė vadinama: mokesčių sistema. : Kontrolės sistema verčia žmoniją į amoralius veiksmus bailumo: į vagių ir Melagiai: žmogžudystės.Apšvietos: pasitraukimo.
"Ar FAKTAI: Faktai" Autorius: Benjamin H. Freedman
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
: Talmudas: krikščionis
": Talmudas: kaukių,: Secret Rabinów mokymai apie krikščionys", buvo parašytas kun. I.B. Pranaitis, Master: teologijos ir: Profesorius: iš: hebrajų kalba: ne: Imperial bažnytinę akademiją: Romos Katalikų Bažnyčia Old: St Peterburgas, Rusija. : Red. Pranaitis buvo: didžiausias iš: studentai: Talmudas. Jo pilnas: komanda: iš: hebrajų kalba: kvalifikuotų: jį analizuoti:: Talmudas: kaip mažai vyrų istorijoje.
: Red. Pranaitis kruopščiai:: Talmudas: yra: ištraukas nuoroda į Jėzų, krikščionis ir:: krikščionių tikėjimą. Tai: ištraukas buvo išteklių asmenys: išversti: jo į lotynų.Žydams pati savaime gali būti vertimas į lotynų geriau: kaip ji veikia tiesiai į Bahasa. : Vertimas: ištraukos: Talmudas: nuoroda į Jėzų, ir krikščionys: krikščionių tikėjimas buvo išteklių asmenys: spausdinti: Lotynų pagal: Imperial mokslų akademijos Sankt Peterburge 1893 su: Imprimatur: jo arkivyskupas. : Vertimas iš lotynų į Bahasa buvo: Didžiosios Lotynų mokslininkai: Jungtinės: narių 1939 suteiktas lėšas: pagal Turtingi amerikiečiai už: šiam tikslui.
Tam, kad: nepalikti: bet palaidi: baigiasi: tema: Talmudą nuoroda: Jėzui, krikščionių ir: į: krikščionių tikėjimas Ar aš apibendrinti žemiau: vertimai į Bahasa nuo: Lotynų tekstai red. Pranaitis "": Talmudas: kaukių,: Secret Rabinów mokymai apie krikščionis ". Tai būtų: reikia: daug vietos: citata: šie: Jų ištraukas pažodžiui su: snukio pastabos: SONCINO Edition Bahasa.
Pirmiausia aš apibendrinsiu:: Nuorodos kun. Pranaitis nuoroda į Jėzų: Talmudas: į: originalūs tekstai, išversti: pagal jį į lotynų, ir: iš lotynų kalbos į kalbą:
Sanhedrino, 67a - Jėzus Referalai: kaip: sūnus Pandira, kareivis
Kallah, 1b. (18b) - neteisėtas: ir: sumanyta: per menstruacijas.
Sanhedrino, 67a - pakabinama: dėl: išvakarėse: apie Velykas. Toldath Jeschu.Gimimo susiję: dauguma gėdinga išraiškas
Abhodah Zarah II - Minima: kaip: sūnus Pandira, romėnų kareivis.
Schabbath XIV. Vėlgi Referalai: kaip: sūnus Pandira,: Romos.
Sanhedrino, 43a - Dėl: išvakarėse: apie Velykas: Jie pakabino: Jėzus.
Schabbath, 104b - vadinama: kvailas ir: niekas: atkreipia dėmesį į kvailių.
Toldoth Jeschu. Ir Judas: Jėzus užsiima: ir ginčytis su šlykštynė.
Sanhedrino, 103A. - Siūlomos: moralę ir gadina jo: negarbę savarankiškai.
Sanhedrino, 107b. - Suviliojo, sugadintų: ir: sugriauta: Izraelis.
Zohar: III (282) - mirė kaip: žvėris ir: palaidotas: gyvūnų šiukšlių krūvą.
Hilkoth Melakhim - siekiama: kad įrodyti, kad: krikščionys klysta: laikant pamaldas Jėzaus
Abhodah Zarah, 21a - Nuoroda garbinti Jėzaus namuose nepageidaujamas.
Orach Chaiim, 113 - Vengti: Išvaizda: mokėti atsižvelgiant į Jėzų.
Iore: DEA, 150,2 - Ar neatrodo: mokėti atsižvelgiant į Jėzų dėl nelaimingo atsitikimo.
Abhodah Zarah (6a) - False: mokymai garbinti nuo pirmos dienos šabo
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?]: Virš: yra: keletas atrinktų: nuo labai sudėtinga: Susitarimas ir kuri daug nuorodų yra: Obscured: iki sudėtingų: motyvai.: Toliau: Nedaug apibendrinti taip: nuorodos į krikščionių ir:: krikščionių tikėjimas, nors ne visada išreiškiamas: lygiai šitaip. Yra: yra vienuolika pavadinimai: į: Talmudas: yra: ne Talmudas: pasekėjų, iš kurių krikščionys: reiškia. Be Nostrim, iš Jėzaus: Nazareto, krikščionys yra: vadinama: visi: pavadinimai: į: Talmudas: paskirti: visos ne "žydai": Mažiausias, Edomo, Abhodan Zarah, Akumu. Obhde: Elilim, Nokrim, AME: Haarets, Kuthim, Apikorosim, ir: Goim. Be to, tiekti: vardus, kuri krikščionims yra: vadinamas: į: Talmudo: ištraukas citavo: žemiau nurodyti: kokios: asmenų:: Talmudas: paveikslėlių: krikščionys turi būti ir: Kas: Talmudas: Says apie: religinio garbinimo krikščionys:
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Hilkhoth Maakhaloth - Krikščionys: idolators, negali susieti.
Abhodah Zarah (22a) - Negalima susieti: su pagonimis, jie liejo: kraujo.
Iore: Dea (153, 2). - Negalima susieti: su krikščionimis, mesti: kraujo.
Abhodah Zarah (25b). - Saugokitės: Pls pėsčiomis krikščionių užsienyje: su jais.
Orach Chaiim (20, 2). - Krikščionys užmaskuoti: save žudyti žydus.
Abhodah Zarah (15b) - Siūlyti krikščionys: lytiniai santykiai su gyvūnais.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Abhodah Zarah (22a) - Įtartini krikščionys santykių: su gyvūnais.
Schabbath (145b) - krikščionių nešvarus Nes: Jie valgo atitinkamai
Abhodah Zarah (22b) - krikščionių nešvarus Nes: Jie ne Sinajaus kalno.
Iore: Dea (198, 48). - Švarios: Moteriška žydų užterštus: susitikimas krikščionys.
Kerithuth (6b p. 78) - vadinamasis žydų: vyrų, krikščionys nėra vadinama: vyrų.
Makkoth (7b) - Inocentas žmogžudyste: jei tyčia buvo nužudyti krikščionių.
Orach Chaiim (225, 10) - krikščionių ir: Gyvūnai grupuojami: yra: palyginimų.
Midrasch Talpioth 225 - krikščionys sukūrė: tarnauti: žydams visada.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Orach Chaiim 57, 6a - krikščionis turi būti: pitied: daugiau: nei serga kiaulės.
Zohar: II (64b) - krikščionių idolators palygino: karvėms ir: asilų.
Kethuboth (110b). - Psalmininkas palygina krikščionis nešvarūs žvėrys.
Sanhedrino (74b). TO. - Lytiniai santykiai: krikščionių, pavyzdžiui: Šis žvėris.
Kethuboth (3b) -: sėkla: krikščionių vertinamas: kaip sėklos: galvijai.
Kidduschim (68A) - krikščionis, kaip:: Žmonės: iš asilas.
Eben Haezar: (44,8) - tarp krikščionių ir Santuokos: null žydus.
Zohar (II 64b) - krikščionių gimstamumas: turi būti: sumažėjo: materialiai.
Zohar (I, 28b) - Krikščionių idolators vaikų Ievos gyvatė.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Zohar (I, 131a) - garbinti stabus žmonės (krikščionys) Skalė: pasaulyje.
Emek Haschanach (17a) - Ne žydų sielas ateis: ir nuo mirties: mirties šešėlis.
Zohar (I, 46b, 47a) - sielos pagonys turi: nešvarus dieviškojo: ištakos.
Rosch Haschanach (17a) - ne žydų sielas eiti į pragarą.
Iore: Dea (337, 1). - Pakeiskite: Dead: krikščionys kaip: prarasti karvės arba: asilas.
Iebhammoth (61a) - vadinamasis žydų: vyrų, bet ne krikščionys vadinama: vyrų.
Abhodah Zarah (14b) T - Draudžiama parduoti religinių veikalų krikščionims
Abhodah Zarah (78) - krikščionių bažnyčios yra: vietų stabmeldystė.
Iore: Dea (142, 10) - turi turėti daug: fiziškai toli nuo bažnyčios.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Iore: Dea (142, 15) - negali klausytis bažnytinės muzikos arba: pažvelgti į stabus
Iore: Dea (143, 1) - negali atstatyti: sugriauta namų: Netoli: Bažnyčios.
Hilkoth ABH. ZAR: (10b) - žydai negali perparduoti skaldytų kielichy krikščionims.
Chullin (91b) - žydai turi orumą, net angelas negali pasidalinti.
Sanhedrino, 58b - streikuoti: izraelitas: patinka: antausiai veido: Dievo.
Chagigah, 15b - Judėjas SVARSTYTA: geras: nepaisant: nuodėmių jis: padaro.
Grittin (62a) - Judėjas likti nuošalyje nuo krikščionių namus švenčių dienomis.
Choschen kumpio. (26,1) - Judėjas neturi teistis: anksčiau: krikščionių teisėjas: ar: įstatymai.
Choschen Ham "(34,19) - Krikščionių arba: tarnas negali tapti: Liudytojai.
[[Bet: Talmudas: yra: "Word"? Dievo]] Iore: Dea (112, 1). - Vengti: valgyti su krikščionimis, veislių pažinimas.
Abhodah Zarah (35b) - Negalima gerti pieną iš karvės melžiamos: Christian.
Iore: Dea (178, 1) - Niekada: imituoti: muitinės krikščionių, net plaukų šukos.
Abhodah Zarah (72b) - Vynas: palietė: krikščionys turi būti: išmesti.
Iore: Dea (120, 1) - nupirko-patiekalai iš krikščionys turi būti: išmesti.
Abhodah Zarah (2a) - Dėl: trys: mėnesiams iki: krikščioniškas šventes, išvengti: visos.
Abhodah Zarah (78c) - Festivaliai iš Jėzaus pasekėjai laikoma: kaip stabmeldystė.
Iore: Dea (139, 1) - Vengti: Daiktai naudoti: krikščionys jų: garbinimą.
Abhodah Zarah (14b) - krikščionių Draudžiama parduoti straipsnius: garbinimą.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Iore: Dea (151,1) H. - Negalima parduoti vanduo: krikščionys straipsnius: krikšto.
Abhodah Zarah (2a, 1) - neprekiauja: su krikščionimis dėl jų: puota dienų.
Abhodah Zarah (1.2) - Dabar leidžiama: prekyba: su krikščionimis dėl tokių dienų.
Abhodah Zarah (2AT) - Prekyba: su krikščionimis Nes: Jie turi: pinigų mokėti.
Iore: Dea (148, 5) - Jei krikščionių nėra pamaldus, gali siųsti: jam dovanų.
Hilkoth Akumu (IX 2) - Siųsti: dovanos krikščionys tik tada, jei jie yra: nereligingas.
Iore: Dea (81,7 ha) - krikščionių kūdikių namuose turi būti: vengti: Dėl: pavojinga.
Iore: Dea (153, 1 H) - Krikščionių medicinos sesuo: bus: vaikams erezija.
Iore: Dea (155,1). - Vengti: krikščionių gydytojų nėra gerai žinomos kaimynams.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Peaschim (25a) - Vengti: medicinos pagalbos idolators, krikščionys reiškia.
Iore: Dea (156,1) - Vengti: Kirpyklos Jei lydėjo krikščionių: žydai.
Abhodah Zarah (26a). - Vengti: Pls krikščionių akušerių pavojingų vienas.
Zohar: (1,25 b) - Tie, kam daryti gera: krikščionims niekada: Rise: Pls miręs.
Hilkoth Akumu (X, 6) - Pagalba pažeidžiamiems Ar krikščionys, jei ji skatina: taika.
Iore: Dea (148, 12H) - Slėpti: Neapykanta: yra: Krikščionys jų: Šventės.
Abhodah Zarah (20a) - Niekada: pagirti: krikščionys Lest tai būtų: manoma: tiesa.
Iore: Dea (151,14) - Neleistina: pagirti: krikščionys pridėti: į šlovę.
Hilkoth Akumu (V 12) - Citata: Rašto uždrausti: užsiminta apie krikščionių dievą.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Iore: Dea (146, 15) - Žr: krikščionių religinės Straipsniai su panieka.
Iore: Dea (147,5) - išjuokti: krikščionių religinių straipsnių be pageidavimus.
Hilkoth Akumu (X 5) - Nr dovanos krikščionys, dovanos konvertuoja.
Iore: Dea (151,11) - Dovanos draudžiama krikščionys, skatina draugystę.
Iore: Dea (335,43) - Tremties vietoje: Tai Judėjas, kuris parduoda ūkio krikščionių.
Iore: Dea (154,2) - Uždraustasis mokyti prekyba: į krikščionių
Babha Bathra (54b) - krikščionių nuosavybė priklauso pirmiausia asmuo, teigiantis.
Choschen Ham "(183,7) - Laikyti ką krikščionių overpays per klaidą.
Choschen Ham "(226,1) - Judėjas gali išlaikyti prarastą turtą krikščionių rasta: iki Judėjas.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Babha Kama (113b) - Tai yra leidžiama: apgauti: krikščionims.
Choschen Ham "(183,7) - žydai turi išskaidyti: ką jie antkainį: krikščionims.
Choschen Ham "(156,5) - žydai neturi būti: Christian klientams iš žydų.
Iore: Dea (157,2) H - gegužės apgauti: kad krikščionys tiki: Christian principų.
Abhodah Zarah (54A) - lupikavimo gali būti: praktikuojama: nuo krikščionys arba: apostatai.
Iore: Dea (159,1) - lupikavimo leidžiama: dabar: jokio pagrindo krikščionys.
Babha Kama (113a) - Judėjas gali melas: ir: melagingai prisiekti: pasmerkti krikščionis.
Babha Kama (113b) - Vardas Dievo: ne išniekino: Pls gulėti krikščionims.
Kallah (1b, p. 18) - Judėjas gali melagingai prisiekti: save aiški: sąžinės.
[[Bet: Talmudas: yra: "Word"? Dievo]] Schabbouth Hag. (6d). - Žydai gali Prisiek: melagingai naudoti: iš gudravimo: formuluotę.
Zohar: (1,160). - Žydai visada turi bandyti apgauti: krikščionims.
Iore: Dea (158,1) - Negalima išgydyti: Jei tai daro krikščionių priešų.
Orach Cahiim (330,2) - nepadeda krikščionių gimdymo šeštadienį.
Choschen Ham "(425,5). - Jei tiki Toros netrukdo jo mirties.
Iore: Dea (158,1) - priešai negali krikščionys negali būti: išsaugoti: arba.
Hikkoth Akumu (X 1) - Negalima sutaupote: krikščionys pavojus: mirties.
Choschen Ham "(386,10) - šnipas gali būti: žuvo: atveju iki: jis: išpažįsta.
Abhodah Sora (26b) - apostatai būti: įmestas į Na, ne išgelbėti.
[[Bet: Talmudas: yra: žodis: Dievo]?] Choschen Ham "(388,15) - nužudyti tuos, kam duoti: izraeliečių pinigus krikščionims
Sanhedrino (59a) - "smalsių į žydų" Įstatymas "gauti mirties bausmę
Hilkhoth Akumu (X 2) - Krikštas: žydai yra: turi būti: nubaustas mirtimi
Iore: Dea (158,2) Hag. - Kill Renegades PSO kreiptis į krikščionių ritualai.
Choschen Ham "(425,5) - tie, kurie: kurie netiki: į Tora yra: turi būti: nužudyti.
Hilkhoth tesch.III, 8 - krikščionių ir: kiti neigia "teisės": Tora.
Zohar (I 25a) - Krikščionys: bus: sugriauta: kaip idolators.
Zohar (II 19a) - nelaisvėje žydai pabaigoje: Pls krikščionių kunigaikščių mirti.
Zohar (I, 219b) - Princes krikščionių yra: idolators, turi mirti.
Obadiam - Kai Roma: yra sugriauta, Izraelis bus: išpirktas. Abhodah Zarah (26b) T. - "Net: Best of: Goim turėtų: būti: nužudyti."
Sefer: Arba: Izraelis 177b - Jei Judėjas žudo krikščionis įpareigoja nėra nuodėmės. Ialkut Simoni (245c) - Lieti kraują: iš bedieviška siūlo aukos: su Dievu.
Zohar (II 43a) - naikinimą krikščionys Reikalingi aukos. Zohar (L, 28b, 39a) - Aukštos vieta: danguje: Tie: kas žudo idolators.
Hilkhoth Akumu (X 1) - Markė: jokių susitarimų ir: Rodyti No Mercy krikščionims.Hilkhoth Akumu (x, 1) - Arba savo ruožtu nuo jų: stabų arba: nužudyti.
Hilkhoth Akumu (X 7) - Leisti Nr idolators likti Niekur: žydai yra: stiprus. Choschen Ham "(388,16) - visa tai padeda: iki sąskaita: žudymo išdaviku.
Pesachim (49b) - Nereikia: maldų o: galvos nupjovimas apie šabo. Schabbath (118a). - Maldos išgelbėti: nuo bausmės ateina Mesijas.
"Siekti, kad kuris buvo prarastas ..." Mes: pateikti tai kaip paslauga informacija: mūsų: skaitytojai ... Jo įtraukimas, turi: negali būti: suprantamas: kaip: Autoriai "arba:: Relės" pritarimo, mūsų: Tikėjimai ... arba: kaip mūsų: pritarimas Jų .. : Tiesa: bus Stendas: apie tai: savo nuopelnus. Galėtų: atsispirti, tuo išanalizuoti: istorinės-kritinės: visa tai kaltinimai: prieš Jėzų ir: jo motina? Asmeniui atsisakoma apmokėti: Ar jam: turime: Priimta:: rabinas? Kaltinimai apie: vientisumą jo motina, jei žinoma, tai: neturi: buvo pasakyta: ir: pranešė: jo amžininkų?
Rasta: ne:: RCathList Pradžia: Puslapis. (Suprise!) Download: file: in TXT formato ... Samorozpakowującego 79.2K factsar.exe.
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
bet Talmudas yra Dievo Žodis