ale Talmud jest Słowo Boże

@ IsraelNationalTV - Pls faryzeusz: To było: znajomego: Jezusa zapytał: go: "Kto jest moim bliźnim?" już: przez to pytanie: jest oczywista:: zło Talmud: .. dlatego Jezus mówi: Przypowieść: z: "Good: Samarytanin". Dlaczego tylko on: to był współczujący: aby poinformować, jak,: co najlepsze, to człowiek, słusznie uznano: heretykiem. ale tymczasem został on: tylko: zrobić:: Czy Bóg: To jest, aby zapisać:: cenne stworzenia Bożego: potępieni na śmierć przez rabusiów. być: nie wszystkie: przedstawiciele: oficjalnej religii! i: Pls Jezus mówi: "Re: jak:: Samarytanin!" .. On: skazany:: Talmud! Ale dla: potępić: Talmud, to nie: nie: wystarczy w proroka! , ale jest również wystarczające: dziecko: Oto dlaczego Jezus powiedział, "jeśli: nie tak:? dzieci You Will nie wchodzą:: królestwo Boże"
@ IsraelNationalTV - nawet jeśli nie: to: do: zmiany wtórne: jednak wszystkich: pobrać i: Ich: Religie: wierzyć: w całym:: world: Że Bóg: jest jeden: i: że: jest "święty! " "Święty"! "Święty!". Teraz: tylko kategorii: świętość: Może być: do: 1.Wszechmogący, 2. nieskończenie sprawiedliwym, i, 3. nieskończone: Boże!Teraz, aby myśleć, że Bóg: wanted: Rasizm: do: różnica: o: religii lub: rasa, lub: że On: stworzył: zwierzęta w ludzkiej postaci (Talmud)? To jest satanizm! To jest: prawdziwe bluźnierstwo bluźnierstwo. i: apostazji! To jest profanacja jasne: przed:: po pierwsze przykazanie. Od:: koncepcja: boska: charakter: w: Christian jest nie do wyższości: "Ponieważ:: największe, ze wszystkich jest: jeden: kto służy: a:" Każdy człowiek jest moim bratem. "
@ IsraelNationalTV - mówię, że coś jest absolutnie oczywiste, w związku z tym, każda osoba w: Świat: teraz: wiesz, z matematyczną pewność: Jeśli: podlega potępieniu już: przez Boga:: być: już: Wypędzeni: z Jego królestwa! Ponieważ: nawet: Rzeczy najprostsze? są: denied: do wszystkich tych,: którzy zasób osób: skazani: do piekła zniszczenia. W rzeczywistości niektóre: wierzyć: do: superior: do drugiego: człowieka (rasizm) Just Because: on: ma kawałek (materiału) na głowie? lub, z powodu: on: ma plamę koloru: od: oczy? lub: on: ma konkretną książkę? itd. .. ? Ale to jest bałwochwalstwo! W rzeczywistości: największy ze wszystkich grzechów, jest to, że źle myślę: i: nieuczciwi rzeczy: przed: nasze: Często Twórca: To jest sprzeczne z: 1 st przykazanie!
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boże]] "odszukać to, co zginęło ..." Mamy: przedstawić te informacje jako usługa: do naszych: czytelnicy ... Jej włączenie, należy: nie mogą być: traktować: jako: Autorzy "lub: Przekaźniki:" potwierdzenie, naszego: Wierzenia ... lub: jak nasze: poparcie Ich .. : Prawda: staną: na to: własne zasługi.Czy: opór, na analizę: historyczno-krytycznych: wszystko to oskarżenia: przeciwko Jezusowi i: jego matka? Osoba hańbą: Czy mu: nie: done:: rabin?Oskarżenia o: integralność jego matki, jeśli jest znana, to: nie: zostało powiedziane: i: zgłoszenia: przez jemu współczesnych?
TheTime4solutions powiedział: Z: broń główną Oświeconych: dissengagement masy krytycznej ludzkości zakończył:: Rothschildów: false: zadłużenia (lichwa) Niewolnictwo systemu wkrótce:: po resztę ludzkości. Są to: 250. Mamy: to: 7 mld euro. Zło z równowagi: załamie: do: jest to sprzeczność. Ludzkość właśnie wchodzi: inny: podczas złotej ery: Zło w receeds: shawdows dla:: w pobliżu: przyszłości. Jego wyścigu. Z jednej: strony:: ostateczny: zło, które może Wymarłe i ludzkość: większość życia na planecie Ziemia Być może wszystko. Na: inne: strona: 7000000000 suwerenne jednostki, że ludzie chcą przetrwać. Jego indywidualnej odpowiedzialności w przywódcy ReLOVElution do dissengage.Wkrótce masy krytycznej występują: i: my: Będzie bezpłatne.
Decadent Rothschild: cary unconciously rodzina tęskni za: samozniszczenia, zablokowane, egocentryczne i na stanowiska: schizofrenię wypaczenia spod kontroli wykonywania desperatation: extiction Ich: spiecies własne. Biorę: nie kredyt: Twój: słowa. Mam: widziałem: to samo: jak widać: z przejrzystości: niektóre: kilka lat. : Pieniądze tworzone: z powietrza: w tajemnicy ukrytej myśli kilka korporacyjnych własności: tworzenie fałszywych warstw: długów państwowych jak: narzędzie do egzekwowania:: niemoralne wymuszony: Kradzież Called: system podatkowy. : System kontroli zmuszając ludzi do czynów niemoralnych tchórzostwa: do złodzieje i kłamcy: morderstw. Oświecony: rozczarowania.
"Czy FAKTY FAKTY" Autor: Benjamin H. Freedman
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
THe: Talmud: na chrześcijan
": Talmud: Unmasked, The Secret Rabinackiej nauki dotyczące chrześcijan", został napisany przez ks. I.B. Pranaitis, Master: teologii i prof: w: Język Hebrajczyków: w: Imperial Academy Kościelnego z: Kościół Rzymsko-Katolicki w Starym: St Petersburgu w Rosji. : Ks. Pranaitis było: Największy z: studentów: Talmud. Jego całkowita: polecenie: z: języka Hebrajczyków: kwalifikacje: go przeanalizować:: Talmud: jak niewielu ludzi w historii.
: Ks. Pranaitis kontrolowane:: Talmud: do: fragmenty odnoszące się do Jezusa, chrześcijan i:: wiary chrześcijańskiej. Tych: fragmenty były zasobów osób: tłumaczenia: przez niego na język łaciński. Hebrajczyków nadaje się do tłumaczenia na łacinę lepiej: niż to bezpośrednio na Bahasa. : Tłumaczenie: fragmenty: Talmud: odnoszące się do Jezusa i chrześcijan wiary chrześcijańskiej były zasobów osób: wydrukowane: po łacinie przez: Imperial Akademii Nauk w StPetersburgu w 1893 roku z: Imprimatur: jego arcybiskupa. : Tłumaczenie z: łaciny na Bahasa powstał: wielkich łacińskich uczonych w: Stany Zjednoczone: Państwa w 1939 r. z funduszy dostarczonych: przez bogatych Amerykanów dla: Ten cel.
W celu: aby nie pozostawić: luźne: kończy się na: przedmiot: odniesienia Talmudu: do Jezusa, chrześcijan i: do: wiara chrześcijańska Czy podsumowanie poniżej: tłumaczenia na Bahasa z: teksty łacińskiego ks. Pranaitis ": Talmud: Unmasked, The Secret Rabinackiej nauki dotyczące chrześcijan". Byłoby to: require: zbyt wiele miejsca: do cytuję: te: Ich fragmenty dosłownie z: po kolana notatek: Soncino Edition w bahasa.
Pierwszy Will Podsumowując:: referencje ks. Pranaitis odnoszące się do Jezusa w: Talmud: w: oryginalnych tekstów tłumaczenia: przez niego na łacinę, i: z łaciny na język Bahasa:
Sanhedryn, 67a - Jezus Reputacja: jako: syn Pandira, żołnierz
Kallah, 1b. (18b) - nieślubny: i: poczęty: Podczas menstruacji.
Sanhedryn, 67a - powieszony: na: eve: Paschy. Toldath Jeschu. Urodziny związane: w wyrażeniach najbardziej wstydliwych
Abhodah Zarah II - Reputacja: jako: syn Pandira, rzymski żołnierz.
Schabbath XIV. Znowu Reputacja: jako: syn Pandira, Roman.
Sanhedryn, 43a - W: eve: Paschy: Powiesili: Jezus.
Schabbath, 104b - Called: głupi i: nikt: zwraca uwagę na głupców.
Toldoth Jeschu. I Judasz: Jezus prowadzi: w sporze z brudu.
Sanhedryn, 103A. - Sugerowana: Etyka i psuje jego: self hańbi.
Sanhedryn 107b. - Seduced, uszkodzony: i: Zniszczona: Izrael.
Zohar: III, (282) - zm jak: zwierzę, i: pogrzebany: w sterty brudu zwierzęcia.
Hilkoth Melakhim - próba: udowodnić: chrześcijanie err: w kulcie Jezusa
Abhodah Zarah, 21a - referencyjny: kultu Jezusa w domach niepotrzebnych.
Orach Chaiim, 113 - należy unikać: wygląd: wypłaty w odniesieniu do Jezusa.
Iore: dea, 150,2 - Nie pojawiają się: płacić w odniesieniu do Jezusa przez przypadek.
Abhodah Zarah (6a) - False: Nauki, by modlić się pierwszy dzień szabatu
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]]: Powyżej: są: kilku wybranych: od bardzo skomplikowane: Układ w którym wiele referencji są: Obscured: przez skomplikowane: rozumowanie. : Następujące: A Few podsumować: odniesienia do chrześcijan i:: wiara chrześcijańska, choć nie zawsze wyrażone: to w ten sposób. Tam są: jedenaście nazw używanych: w: Talmud: dla: nie Talmud: zwolenników, przez których chrześcijanie są: Meant. Poza Nostrim od Jezusa: Nazarene, chrześcijanie są: Called: wszystkich: nazwy używane: w: Talmud: do wyznaczenia: wszystkich nie "Żydzi": Minim, Edom, Abhodan Zarah, Akum.Obhde: Elilim, Nokrim, AMME: Haarec, Kuthim, Apikorosim, oraz: Goim. Poza tym dostarcza: nazwy przez którą chrześcijanie są: Called: w: Talmud,: Przytoczone: poniżej wskazują: jakie: osób:: Talmud: zdjęcia: chrześcijan, aby byli, i: co: Talmud: mówi o: kultu religijnego chrześcijan:
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Hilkhoth Maakhaloth - chrześcijanie są: bałwochwalcy, nie musi kojarzyć.
Abhodah Zarah (22a) - Nie kojarzy: z poganami, Rzucają one: krwi.
Iore: Dea (153, 2). - Nie może kojarzyć: z chrześcijanami, wylał krwi.
Abhodah Zarah (25b). - Uważaj: Pls spaceru chrześcijan za granicą: z Nimi.
Orach Chaiim (20, 2). - Chrześcijanie przebraniu: się zabić Żydów.
Abhodah Zarah (15b) - Zaproponuj chrześcijan: stosunki seksualne ze zwierzętami.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Abhodah Zarah (22a) - Podejrzany chrześcijan w stosunku: ze zwierzętami.
Schabbath (145B) - chrześcijan nieczyste Ponieważ: Jedzą odpowiednio
Abhodah Zarah (22b) - chrześcijan nieczyste powodu: nie one na Górze Synaj.
Iore: Dea (198, 48). - Clean kobiet: Żydzi zanieczyszczone: Spotkanie chrześcijan.
Kerithuth (6b str. 78) - Called Żydów: mężczyzn, chrześcijanie nie Called: mężczyzn.
Makkoth (7b) - Innocent morderstwa: jeśli zamiarem było zabicie chrześcijanina.
Orach Chaiim (225, 10) - chrześcijan i: zwierzęta pogrupowane: do: porównań.
Midrasch Talpioth 225 - chrześcijan stworzone: do ministra: do Żydów zawsze.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Orach Chaiim 57, 6a - chrześcijan, aby: żałować: więcej: od chorych świń.
Zohar: II (64b) - Christian bałwochwalcy porównać: do krowy i: osłów.
Kethuboth (110b). - Psalmista porównuje chrześcijan do nieczystych zwierząt.
Sanhedryn (74b). Tos. - Stosunek płciowy: chrześcijańskiej, takich jak: To bestii.
Kethuboth (3b) -: nasiona: chrześcijańskiej jest ceniony: jako materiału siewnego: bestii.
Kidduschim (68A) - chrześcijan, takich jak:: ludzie: z dupy.
Eben Haezar: (44,8) - między chrześcijanami i Małżeństwa: null Żydów.
Zohar (II, 64b) - Christian wskaźnik urodzeń: muszą być: zmniejszona: materialnie.
Zohar (I, 28b) - Christian dzieci bałwochwalcy z węża Ewy.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Zohar (I, 131a) - bałwochwalczych ludzi (chrześcijan) skalać: świata.
Emek Haschanach (17a) - dusz Nie-Żydzi "są: i od śmierci: śmierci cień.
Zohar (I, 46b, 47a) - Dusze pogan: nieczyste boskie: pochodzenie.
Rosch Haschanach (17a) - Nie-Żydzi dusze idą do piekła.
Iore: Dea (337, 1). - Wymienić: dead: chrześcijanie jak: krowa lub zagubiony: tyłek.
Iebhammoth (61a) - Called Żydów: mężczyzn, ale nie chrześcijan Called: mężczyzn.
Abhodah Zarah (14b) T - Zakazane sprzedaży dzieł religijnych dla chrześcijan
Abhodah Zarah (78) - Kościoły chrześcijańskie są: miejsca bałwochwalstwa.
Iore: Dea (142, 10) - Musi się trzymać z daleka: z dala fizycznie od Kościołów.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Iore: Dea (142, 15) - Nie może słuchać muzyki kościelnej lub: spojrzeć na bałwany
Iore: Dea (143, 1) - nie musi odbudować: Zniszczone domy: w pobliżu: Kościoły.
Hilkoth ABH. Żar: (10b) - Żydzi nie mogą odsprzedawać złamane kielichy do chrześcijan.
Chullin (91b) - Żydzi posiadają godność nawet anioł nie może dzielić.
Sanhedryn 58b - Aby osiągnąć: Izraelita: jak: face slapping: Boga.
Chagigah, 15b - Żyd Uważany: dobry: na przekór: z grzechów: popełnia.
Gittin (62a) - Żyd z dala od domów chrześcijan w święta.
Choschen Ham. (26,1) - Żyd nie może pozywać: przed: Christian sędzia: lub: prawa.
Choschen Ham (34.19) - Christian lub: sługa nie Zostań: Świadkowie.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga]] Iore: Dea (112, 1). - Unikać: jedzenie z chrześcijanami, znajomość ras.
Abhodah Zarah (35b) - Nie pij mleko od krowy doi: Christian.
Iore: Dea (178, 1) - Nigdy: naśladować: obyczajów chrześcijan, a nawet włosy grzebieniem.
Abhodah Zarah (72b) - Wina: Touched: chrześcijanie muszą być: wyrzucić.
Iore: Dea (120, 1) - Kupiony-dania z chrześcijan powinno być: wyrzucić.
Abhodah Zarah (2a) - W: trzy: miesięcy przed: festiwale chrześcijańskiej, unikać: wszystkie.
Abhodah Zarah (78c) - Festiwale wyznawców Jezusa uznać: jak bałwochwalstwo.
Iore: Dea (139, 1) - Unikać: Rzeczy używane: przez chrześcijan w ich: kultu.
Abhodah Zarah (14b) - chrześcijan Zakazane sprzedać w okolicy: kultu.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Iore: Dea (151,1) H. - Nie sprzedawaj wody: do chrześcijan w okolicy: chrztów.
Abhodah Zarah (2a, 1) - Nie handlowych: z chrześcijanami na ich: dni świąteczne.
Abhodah Zarah (1,2) - teraz dozwolone: ​​w handlu: z chrześcijanami na te dni.
Abhodah Zarah (2aT) - Handel: z chrześcijan, ponieważ: Mają: pieniędzy, aby zapłacić.
Iore: Dea (148, 5) - Jeśli chrześcijanin nie jest pobożny, może wysłać: Mu dary.
Hilkoth Akum (IX, 2) - Wyślij: prezenty dla chrześcijan tylko wtedy, gdy: niereligijnych.
Iore: Dea (81,7 ha) - Christian mamek się: unikać: Ponieważ: niebezpieczne.
Iore: Dea (153, 1 H) - Christian pielęgniarka: będzie prowadzić: dzieci do herezji.
Iore: Dea (155,1). - Unikać: Christian lekarze nie znanych sąsiadów.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Peaschim (25a) - Unikać: pomocy medycznej z bałwochwalcy, chrześcijanie Meant.
Iore: Dea (156,1) - Unikać: Fryzjerzy Jeżeli eskortą chrześcijańskiej: przez Żydów.
Abhodah Zarah (26a). - Unikać: Pls Christian Położnych jako niebezpieczny sam.
Zohar: (1,25 b) - Ci,: którzy czynią dobro: do chrześcijan nigdy: wzrost: Pls zmarłych.
Hilkoth Akum (X, 6) - pomoc najbardziej potrzebującym chrześcijanie, jeśli promuje: pokoju.
Iore: Dea (148, 12H) - Hide: nienawiść: do: chrześcijan w ich: Uroczystości.
Abhodah Zarah (20a) - Nigdy nie chwalcie: chrześcijanie Aby nie być: wierzył: true.
Iore: Dea (151.14) - Niedozwolony się pochwalić: chrześcijan, aby dodać: do chwały.
Hilkoth Akum (V, 12) - Cytat: Pisma do zabrania: wzmianka o chrześcijańskiego Boga.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Iore: Dea (146, 15) - Patrz: Christian dewocjonalia z pogardą.
Iore: Dea (147,5) - wyśmiewać: Christian artykuły religijne nie chce.
Hilkoth Akum (X, 5) - Brak dary chrześcijanom, prezenty dla neofitów.
Iore: Dea (151.11) - Prezenty zabronione chrześcijan, zachęca do przyjaźni.
Iore: Dea (335.43) - Exile: do: To Żyd, który sprzedaje gospodarstwo chrześcijańskiej.
Iore: Dea (154,2) - Zabrania się uczyć handlu: do chrześcijańskiej
Babha Bathra (54b) - Christian własność należy do pierwszej osoby roszczeń.
Choschen Ham (183,7) - Keep co Christian nadpłaci w błąd.
Choschen Ham (226,1) - Żyd może zatrzymać utracone mienie chrześcijańskiej Znalezione przez Żyda.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Babha Kama (113b) - jest dozwolone: ​​oszukać: chrześcijan.
Choschen Ham (183,7) - Żydzi muszą podzielić: co Zbyt wysokie opłaty: chrześcijan.
Choschen Ham (156,5) - Żydzi nie musi: Christian klientów z Żydów.
Iore: Dea (157,2) H - maj oszukać: Aby chrześcijanie wierzą: doktryny chrześcijan.
Abhodah Zarah (54A) - lichwa może być: praktykowany: chrześcijan lub: apostatów.
Iore: Dea (159,1) - lichwy dozwolone: ​​teraz: żadnego powodu, aby chrześcijanie.
Babha Kama (113) - Żyd może kłamać: i: krzywo przysięgać: potępić chrześcijaninem.
Babha Kama (113b) - imię Boga: nie sprofanowane: Pls leżącego na chrześcijan.
Kallah (1b, str. 18) - Żyd może krzywo przysięgać: sam z czystym: sumieniem.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga]] Schabbouth Hag. (6d). - Żydzi mogą Swear: fałszywie za pomocą: podstępu: Brzmienie.
Zohar: (1.160). - Żydzi muszą zawsze staram się oszukać: chrześcijan.
Iore: Dea (158,1) - nie leczą: O ile to sprawia, że ​​chrześcijanie Enemies.
Orach Cahiim (330,2) - Nie pomagają porodu chrześcijanina w sobotę.
Choschen Ham (425,5) -. Jeżeli nie wierzy w Torze nie dopuścić do śmierci.
Iore: Dea (158,1) - przeciwnicy nie chrześcijanie nie mogą być: zapisane: albo.
Hilkkoth Akum (X, 1) - Nie zapisuj: Chrześcijanie w niebezpieczeństwie: śmierci.
Choschen Ham (386.10) - szpieg może być: zabito przypadku przed: he: wyznaje.
Abhodah Sorea (26b) - apostatów do: wrzucony dobrze, nie uratował.
[[Ale: Talmud: jest: Word: Boga?]] Choschen Ham (388.15) - Kill Ci: kto daje: pieniądze Izraelitów do chrześcijan
Sanhedryn (59a) - `wtrącanie się" Prawo "Żydów", aby kary śmierci
Hilkhoth Akum (X, 2) - ochrzczeni Żydzi: do: skazany na śmierć
Iore: Dea (158,2) Hag. - Zabij Renegades, którzy zwracają się do chrześcijańskich rytuałów.
Choschen Ham (425,5) - Ci,: którzy nie wierzą: w Torze to: do: zabity.
Hilkhoth tesch.III, 8 - chrześcijan i: inni zaprzeczają "Prawo": Tory.
Zohar (I, 25a) - chrześcijan: do: Zniszczona: jak bałwochwalcy.
Zohar (II, 19a) - Niewola koniec Żydów: Pls chrześcijańskich książąt umrzeć.
Zohar (I, 219b) - Princes chrześcijan: bałwochwalcy, musi umrzeć.
Obadiam - Kiedy Rzym: jest zniszczony, Izrael będzie: umorzone. Abhodah Zarah (26b) T. - "Nawet: najlepszy z: Goim przypadku: być: zabity".
Sefer: Albo: Izrael 177B - Jeśli Żyd zabija Christian nie popełnia grzechu. Ialkut Simoni (245c) - rozlewu krwi: z ofiary bezbożne ofert: do Boga.
Zohar (II, 43a) - Zagłada chrześcijan konieczne ofiary. Zohar (L, 28b, 39a) - Wysokie miejsce: w niebie: Ci,: którzy zabijają bałwochwalcy.
Hilkhoth Akum (X, 1) - Marka: nie umów i: nie okazują litości dla chrześcijan.Hilkhoth Akum (X, 1) - albo: Ich odwracają się od nich: idoli lub: zabijać.
Hilkhoth Akum (X, 7) - umożliwia nie bałwochwalcy to Remain Nowhere: Żydzi są: silny. Choschen Ham (388.16) - Wszystkie napisz do kosztów: zabijania Traitor.
Pesachim (49b) - Nie ma potrzeby: modlitwy, podczas gdy: Ścięcie w sobotę.Schabbath (118a). - Modlitwy, aby zapisać: od kary przyjście Mesjasza.
"Odszukać to, co zginęło ..." Mamy: przedstawić te informacje jako usługa: do naszych: czytelnicy ... Jej włączenie, należy: nie mogą być: traktować: jako: Autorzy "lub: Przekaźniki:" potwierdzenie, naszego: Wierzenia ... lub: jak nasze: poparcie Ich .. : Prawda: staną: na to: własne zasługi. Czy: opór, na analizę: historyczno-krytycznych: wszystko to oskarżenia: przeciwko Jezusowi i: jego matka? Osoba hańbą: Czy mu: nie: done:: rabin? Oskarżenia o: integralność jego matki, jeśli jest znana, to: nie: zostało powiedziane: i: zgłoszenia: przez jemu współczesnych?
Znaleziono: w:: Strona główna RCathList: Strona. (Suprise!) Download: Plik: w formacie txt ... Samorozpakowujące 79.2K factsar.exe.
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
ale Talmud jest Słowo Boże