13 [християнської крові] Примітно, щоб розглянути, наприклад,

Il Sangue cristiano.pdf] (ВООЗ може зробити ці злочини він вже вирішив зробити всіх весь рід людський: тільки одна купа Раби) uhjk100 СКАЗАВ [закрила сайт для страху] Тепер я розумію, більше того, що сіоністські Євреї абсолютне зло, що ще гірше, ніж мусульманських екстремістів. - ВІДПОВІДЬ - люди не знають, що Гітлер намагався говорити з ними, але для нього: це неможливо було ..

Такі як: було було: неможливо, і для мене! Тому що вони вірять: абсолютної, в їх рабинів: Kakam: фарисеї ілюмінатів чи МВФ? Fidelity є абсолютним! але, я просив Бога за відповідь .. Отже, я набрав: мій син, щоб відкрити: нова Біблія не випадково: Господь відповів мені через Амос 9: (покарання Ізраїлю) .. Все грішні народу Мого? вмирають: меч! Вони, ВООЗ говорить нещастя, не прийде до нас, і ми не чіпати!

? "Через них я не мою порядку денного загального братства .. тоді, звичайно, буде бійня @ IsraelNationalTV-Якщо ці злочини: Вони ніколи не були: зізнається: дезавуював: або ренегатів, засуджений, по єврейським громадам? Потім ці злочини: Вони до цих пір зроблено: сьогодні знову, все лайно з Овадія: Kakam ілюмінатів МВФ: емісійний дохід банківської ..

Тому що сьогодні це дуже легко зробити цю брудну роботу (для зливу крові людини), використовуючи сатаністи! Ось чому Бог не може, відповідь на ваші молитви .. Проте: якщо у них є шлунок: за піти на пекло: з сатаною? Мало також і для цієї нещасної років: з них земне життя? допомогою американських: сатаністи єврейського лобі: 666 і 322? Однак, це не те, що збирається нарешті! тихий хлопчик!

Я прийшов до вас? Але, мій дух пройшов, убивши тисячі сатаністів: по-перше! тихі .. Цар знає, як: як захистити своїх підданих! Ви помітили, як демони: по: Джошуа [23:11] traslator Google: не скасовував: довільно: мій підхід (3 ° WW ядерної)? [Християнської крові] Історичні Додатку. Преамбула.Одкровення: Неофіт: як і раніше надійним?

1 °: історичний список багатьох: вбивства: Це ритуальних цілях: завжди досконалі: Євреї в минуле: протягом століть: в цьому: чим більше особливого: ясно: конфесій: від: євреї: по: це: вбивство: і: це ритуал: мета: що: як повідомляється в автентичному процесів. II. Історичні список: деякі з них: убивств: від: християни: скоєні:: євреї в ритуальних цілях:] в: Багато століть тому. Багато: списки: цього вбивства:

** 1255. Лінкольн (Bolland. vol.6July, p.494) Хью викраденим немовлям євреїв подаються до дня жертвопринесення. Багато: євреї погодяться з різних частинах Англії, і розіп'яти Його. [Християнську кров] Примітно, щоб розглянути, наприклад, як: та ж визнань і одкровень: були: зроблені: євреї, навіть через багато, багато: століття і в країнах: далеко: в Тренто, Молдова, Швейцарія: в: XIV і XVIII століть,

по: Monumenta з Pertz Historiae Germanicae. А за те, що до цих пір повідомлялося, використання євреєм: на: використання: християнської крові, для ритуальних цілей: це давні й постійною: в: століть пройшло. Але ми підійшли до столітті: сучасний ... ECC. ECC. Giosué [23:11] ми всі сини: Адам і Ной? Так чому ж: рабин: Овадья Йосеф: тобто, фарисеям: можна сказати, що: християни тварини в людській подобі?

Що приховує брехня: все це? evitente це: єврейське лобі: 666 з 322: МВФ: Вони вкрали символами іудаїзму і християнства! йти проти сатаністів? Це все одно що йти проти себе! Тим не менш, також, якщо цю історію: що попало: в Талмуді: більш ніж за: 3000 років, що датуються: до витоків єврейської релігії, був негайно пошкоджений: Тому що: відступництва для перорального тяги:

, Які були консультантів потім включені в Талмуді? Тим не менш, ми не повинні боятися правди і ми не повинні боятися ампутувати раку: по-перше, CAME буде смерть всього організму. Для чого Люцифера: Grove: культ: тобто нову Вавилонську вежу: NWO. Giosué [23,11] @ IsraelNationalTV - Будьте особливо уважні, за своє життя, любити Господа Бога твого [12] Тому, якщо, зробити відступництво (Талмуд: фарисеї) ..

Потім, [13], то, ви знаєте .. Чи будете ви загинули, і ви вже не буде (3 ° ядерної WW): від цього: доброї землі, яку Господь, Бог твій, дав тобі .- ВІДПОВІДЬ-чорт візьми! погано говорити Ізраїлю? (Навіть якщо, гидота масонської заснована сатаністів-розпорядник МВФ: .. навіть якщо це так: всі інші помилкові демократіях: банківської емісійний дохід): для християнина?подібно відтяв йому руку!

Як іудаїзму релігійні рухи? багато! Так чому ж ця ненависть абсурду: синагога сатани (ілюмінати фарисеїв): від: християни з самого початку? Ви б очікувати, що, закінчилася: 3-ої світової ядерної? Але це якраз проблема: "Якщо не буде: 3 ° після Другої світової: одна держава ядерної" Ізраїль "

5 [християнської крові] ** 1261. Pfortzeim Баде (квітень Болланд Vol.2 ° 838.): Дівчинка семи років Drowned задушив, а потім пішла кров.
** 1283. В Майнці (Бароній 61: .. Acta Кольмар пам'ятник XVII, 210) дитини продається: її медсестрі: євреїв і вбивають їх.
** 1285. У Монако (Raderus Баварії: Святий том 2 °, p.331. Monum XVII, 415) дитина спливає кров'ю. Його кров використовується: засіб для євреїв. Люди спалюють будинки, де євреїв сховалися. ** 1286. На Oberwesel на Рейні (2 ° Болланд, Vol Aprle з 697: .. Monum XVII, 77: Бароній 1287, № 18) Вернер, хлопчик 14 років мученика: протягом трьох днів, з повторними розрізів.
** 1287. У Берні (.. Другий Болланд, Vol квітня) Родольфо хлопчик застрелений у Великдень:

6 [християнської крові] ** 1292. У Кольмаре (Апп. Hum. Іл, 30) дитини, що й вище. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658) дитини Sacrificed: послав: Євреї Брунн, двох євреїв, консультантів покарані: інші, за винятком плати. ** 1294. У Берні (Апп. Hum. II, 32) убили ще одну дитину.
** 1202. Remken: те ж саме (Апп. Хум II, 3 р.). ** 1303. На Вайсензее в Тюрінгії (Baron 64) Конрад учений, син солдата помер від втрати крові, гравіровані з венами. ** 1345. У Монако (Рейдер 351) Блаженні Errico: жорстоко вбиті. ** 1401. Diessenhofen з Вюртемберга. (Історія Альберт Б. Саймон Habiki: .. У тому Болланд 2 квітня) маленький хлопчик чотирьох років набули протягом трьох флоринів, і кров з євреїв.

7 [християнської крові] ** 1407. Ось ще одна дитина убитий: звідки бунт: популярні і вигнання євреїв (там же). ** 1410. [У Тюрінгії (Бароній третій) полюють євреїв за злочини проти: християнських дітей. ** 1429. Rovensbourg (Бароній третій. Болланд .. третій том 978 квітня) Луїс фон Брук, християнського хлопчика в жертву євреями, у той час він служив їм за столом, в день П'ятидесятниці: його тіло знайдено: заслужений християнами: * * 1454. в Кастилії (. Саймон Habiki там же) дитина розривається на шматки: його серце і приготованої їжі. З цієї та інших подібних злочинів, то євреї вигнані з Іспанії в 1459 році.

8 [християнської крові] ** 1457. У Турині (там же) є єврей спіймав момент полягає в наступному: Slay: дитині. ** 1462. На Inspruck (Bolland. третій том липня 462.) Благословенний: Дитина народилася Ендрю Рінн, буде убитий: 9 липня на євреїв, що вони збирають кров. ** 1475. У Тренто, знаменитий мученик, Б. Simoncini, з яких Є, вихідний процес. З цих процесів, то виявляється, що євреїв Трент, винним в ритуальному вбивстві Б. Simoncini, це багато десятків Показали: вони і їхніх одновірців: здійснено, для тієї ж мети: ритуал, в Тиролі, Ломбардія, Венето, Італія та в інших місцях у Німеччині, Польщі і т.д. .. і так далі.

9 [християнської крові] ** 1480. У Тревізо (Бароній стор 569) є вчинення злочину схожий на попередній Трент.
** 1480. На Мотта у Венеції (Bolland. том 2 квітня) дитини приноситься в жертву в Страсну п'ятницю.
** 1486. У Регенсбурзі (Рейдер 3 ° 174) шестеро дітей: Жертви євреїв ....
** 1490. Гвардія в Толедо (3 квітня Болланд.) Дитину розп'ятий.
** 1494. Tyrman в Угорщині (838 Болланд. 2 квітня) дитини, викрадених і кров.

10 [християнської крові] ** 1503 році. Waltkirch в Ельзасі (Bolland. 2 квітня т. 830.): Дитина на чотири роки, продав його батьком, щоб євреї, протягом десяти гульденів, з розумінням того, що б він повернувся живим після того, як кров. Але євреї вбили його кров.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​л) зробив подібне.
** 1520. Tyrnau і жовтувато-червоний (Bolland. тому 2 квітня 839), то євреї, вигнані з Угорщини.
** 1540. Sappenfeld в Баварії (2331 Рейдер, 3, 179) Михайла. Чотири роки, катували протягом трьох днів.

+11 [Християнської крові] ** 1547. Rave в Польщі (Simon Habiki цитується. Син кравця два євреї принесений у жертву.
** 1569. Witów в Польщі (там же) Джон двох років, продаються за два знаками Джеймс Leizyka єврей. і жорстоко вбиті. І інші подібні факти, що сталося з Bielke та інших країнах. ** 1574. Пуня: Литва (там же) Елізабет убитої єврей Йоахім Smierlowiez сім років, у вівторок: перший Вербну неділю: його кров, зібрана: у банку.
** 1590. Шидлось (там же) trovatone дитина зник, трупа кров для розрізів і проколів.

+12 [Християнської крові] ** 1595. У Августин (там же) дитини, продали євреям, щоб кров.
** 1597. На Sryalow (там же) убив дитину. Посипати його кров нової єврейської синагозі: щоб освятити його.
** 1650. Caaden (Tenziel, січень 1694) дитині п'ять з половиною років: Викликається Маттіас Тілліх: «там убитий: 11 березня. Це включає в себе інші подібні історичні події відбувалися в Steycrmarck Це, Karnten, Крейн, і т.д. ..
** 1655. Тунгуч в Німеччині (Tentzel, червень 1693) убитий дитина.

13 [християнської крові] ** 1669. В Меці (Process: Париж 1670: Феллер, газета, 1788, 2-й 428) трьох років дитина вкрадений єврей Рафаель Леві, і жорстоко вбиті. Його труп був знайдений страшно понівечені. Злочинець був живцем спалений за вироком парламенту: 16 червня 1670 у Меці. Примітка: У процесі, який став в 17 - 12-1401, за вбивство, описане вище, єврей: обвинувачений зізнався, що кожні сім років всі євреї в нужді: християнської крові. Інший, показало, що: християни Убитий: він повинен бути не менше тринадцяти років: Третій сказав: що вони використовували їх кров в Песах, і що він зробив: сухий частини: зниження її в порошок: і що, якщо використовувати його для своїх релігійні обряди: (Питання Juive стор 59, 60.).

14 [християнської крові] Примітно, щоб розглянути, наприклад, як: та ж визнань і одкровень були зроблені євреями, навіть після багатьох століть і в країнах, далеко: в Тренто, Молдова, Швейцарія: в Чотирнадцятий і XVIII, в залежності від Чи ви вже бачили це, і ми будемо бачити. Багато інші факти, аналогічні: уже повідомляли: Ми можемо збирати: інші історики і особливо Pertz в Monumenta Historiae Germanicae. Але за те, що до цих пір повідомляли, просто: поставити в точку: Це використання єврей: використання християнської крові, в ритуальних цілях: це древній і постійно в минулі століття. Але ми підійшли до столітті: Присутній .......

5 [християнської крові] ** 1261. Pfortzeim Баде (квітень Болланд Vol.2 ° 838.): Дівчинка семи років Drowned задушив, та був пішла кров.
** 1283. В Майнці (Бароній 61: .. Acta Кольмар пам'ятник XVII, 210) дитини продається: її медсестрі: євреїв і вбивають їх.
** 1285. У Монако (Raderus Баварії: Святий том 2 °, p.331. Monum XVII, 415) дитина спливає кров'ю. Його кров використовується: засіб для євреїв. Люди спалюють будинку, де євреїв сховалися. ** 1286. На Oberwesel на Рейні (2 ° Болланд, Vol Aprle з 697: .. Monum XVII, 77: Бароній 1287, № 18) Вернер, хлопчик 14 років мученика: протягом трьох днів, з повторними розрізів.
** 1287. У Берні (.. Другий Болланд, Vol квітня) Родольфо хлопчик застрелив у Великдень:

6 [християнської крові] ** 1292. У Кольмаре (Апп. Hum. Іл, 30) дитини, що й вище. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658) дитини Sacrificed: послав: Євреї Брунн, двох євреїв, консультантів покарані: інші, за винятком плати. ** 1294. У Берні (Апп. Hum. II, 32) убили ще одну дитину.
** 1202. Remken: те ж саме (Апп. Хум II, 3 р.). ** 1303. На Вайсензее в Тюрінгії (Baron 64) Конрад учений, син солдата помер від втрати крові, гравіровані з венами. ** 1345. У Монако (Рейдер 351) Блаженні Errico: жорстоко вбиті. ** 1401. Diessenhofen з Вюртемберга. (Історія Альберт Б. Саймон Habiki: .. У тому Болланд 2 квітня) маленький хлопчик чотирьох років набули протягом трьох флоринів, і кров з євреїв.


7 [християнської крові] ** 1407. Ось ще одна дитина убитий: звідки бунт: популярні і вигнання євреїв (там же). ** 1410. [У Тюрінгії (Бароній третій) полюють євреїв за злочини проти: християнських дітей. ** 1429. Rovensbourg (Бароній третій. Болланд .. третій том 978 квітня) Луїс фон Брук, християнського хлопчика в жертву євреями, у той час він служив їм за столом, в день П'ятидесятниці: його тіло знайдено: заслужений християнами: * * 1454. в Кастилії (. Саймон Habiki там же) дитина розривається на шматки: його серце і приготованої їжі. З цієї та інших подібних злочинів, то євреї вигнані з Іспанії в 1459 році.

8 [християнської крові] ** 1457. У Турині (там же) є єврей спіймав момент: щоб вбити: дитині. ** 1462. На Inspruck (Bolland. третій том липня 462.) Благословенний: Дитина народилася Ендрю Рінн, буде убитий: 9 липня на євреїв, що вони збирають кров. ** 1475. У Тренто, знаменитий мученик, Б.Simoncini, з яких Є, вихідний процес. З цих процесів, то виявляється, що євреїв Трент, винним в ритуальному вбивстві Б. Simoncini, це багато десятків Показали: вони і їхніх одновірців: здійснено, для тієї ж мети: ритуал, в Тиролі, Ломбардія, Венето, Італія та в інших місцях у Німеччині, Польщі і т.д. .. і так далі.

9 [християнської крові] ** 1480. У Тревізо (Бароній стор 569) є вчинення злочину схожий на попередній Трент.
** 1480. На Мотта у Венеції (Bolland. том 2 квітня) дитини приноситься в жертву в Страсну п'ятницю.
** 1486. У Регенсбурзі (Рейдер 3 ° 174) шестеро дітей: Жертви євреїв ....
** 1490. Гвардія в Толедо (3 квітня Болланд.) Дитину розп'ятий.
** 1494. Tyrman в Угорщині (838 Болланд. 2 квітня) дитини, викрадених і кров.

10 [християнської крові] ** 1503 році. Waltkirch в Ельзасі (Bolland. 2 квітня т. 830.): Дитина на чотири роки, продав його батьком, щоб євреї, протягом десяти гульденів, з розумінням того, що б він повернувся живим після того, як кров. Але євреї вбили його кров.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​л) зробив подібне.
** 1520. Tyrnau і жовтувато-червоний (Bolland. тому 2 квітня 839), то євреї, вигнані з Угорщини.
** 1540. Sappenfeld в Баварії (2331 Рейдер, 3, 179) Михайла. Чотири роки, катували протягом трьох днів.

11 [християнської крові] ** 1547. Rave в Польщі (Simon Habiki цитується. Син кравця два євреї принесений у жертву.
** 1569. Witów в Польщі (там же) Джон двох років, продаються за два знаками Джеймс Leizyka єврей. і жорстоко вбиті. І інші подібні факти, що сталося з Bielke та інших країнах. ** 1574. Пуня: Литва (там же) Елізабет убитої єврей Йоахім Smierlowiez сім років, у вівторок: перший Вербну неділю: його кров, зібрана: у банку.
** 1590. Шидлось (там же) trovatone дитина зник, трупа кров для розрізів і проколів.

12 [християнської крові] ** 1595. У Августин (там же) дитини, продали євреям, щоб кров.
** 1597. На Sryalow (там же) убив дитину. Посипати його кров нової єврейської синагозі: щоб освятити його.
** 1650. Caaden (Tenziel, січень 1694 р.) дитини з п'яти з половиною років: Маттіас Тілліх називається: "немає убитий: 11 березня. Це включає в себе інші подібні історичні події відбувалися в Steycrmarck Це, Karnten, Крейн, і т.д. ..
** 1655. Тунгуч в Німеччині (Tentzel, червень 1693) убитий дитина.

13 [християнської крові] ** 1669. В Меці (Process: Париж 1670: Феллер, газета, 1788, 2-й 428) трьох років дитина вкрадений єврей Рафаель Леві, і жорстоко вбиті. Його труп був знайдений страшно понівечені. Злочинець був живцем спалений за вироком парламенту: 16 червня 1670 у Меці. Примітка: У процесі, який став в 17 - 12-1401, за вбивство, описане вище, єврей: обвинувачений зізнався, що кожні сім років всі євреї в нужді: християнської крові. Інший, показало, що: християни Убитий: він повинен бути не менше тринадцяти років: Третій сказав: що вони використовували їх кров в Песах, і що він зробив: сухий частини: зниження її в порошок: і що, якщо використовувати його для своїх релігійні обряди: (Питання Juive стор 59, 60.).

13 [християнської крові] Примітно, щоб розглянути, наприклад, як: та ж визнань і одкровень були зроблені євреями, навіть після багатьох століть і в країнах, далеко: в Тренто, Молдова, Швейцарія: в Чотирнадцятий і XVIII, в залежності від Чи ви вже бачили це, і ми будемо бачити. Багато інші факти, аналогічні: уже повідомляли: Ми можемо збирати: інші історики і особливо Pertz в Monumenta Historiae Germanicae. Але за те, що до цих пір повідомляли, просто: поставити в точку: Це використання єврей: використання християнської крові, в ритуальних цілях: це древній і постійно в минулі століття. Однак ми підійшли до століття: Справжнє .......