13 kresťanskej krvi Je pozoruhodné, aby zvážila, ako napríklad rovnaké vyznania

[Il sangue cristiano.pdf] (kto môže robiť tieto zločiny, ktoré sa už rozhodli urobiť zo všetkých celého ľudstva? Iba jeden zväzok otrokov) uhjk100 hovoril [uzavrela svoje miesto strachu] Už chápem, ešte, že Sionistický Židia sú absolútne zlo, ešte horšie ako moslimských extrémistov. - Odpoveď - ľudia nevedia, že Hitler sa snažil hovoriť s nimi, ale pre neho: To je nemožné sa ..

Ako napríklad: bolo bolo: nemožné, a to aj pre mňa! Pretože oni majú vieru: absolútna, v ich rabíni: Kakao: farizeji Illuminati alebo Medzinárodný menový fond? Vernosť je absolútna! ale som požiadal Boha o odpoveď .. tak som zavolala: môj syn otvoriť: nová Biblia náhodne: Pán mi odpovedal, cez Amos 9: (trest Izraela) .. všetci hriešnici môjho ľudu? zomrie: Meč! Ty, kto povedal, že nešťastie, nebude sa nám, a my sa nedotýkajte!
? "Pretože z nich som nedokázal svojej agendy univerzálneho bratstva .. potom samozrejme bude masaker @ IsraelNationalTV Ak tieto zločiny! Tie neboli nikdy: hodnoty: dištancoval: a odpadlíkov, odsúdený, a židovskej obce? potom tieto zločiny: Sú ešte toto: dnes znova, všetky sračky z Ovadia: Kakao Illuminati Medzinárodného menového fondu: razbové bankovníctva ..

Pretože dnes je ľahké urobiť špinavú prácu (do kanalizácie ľudskej krvi), za použitia satanistov! To je dôvod, prečo Boh nikdy, odpoveďou na vaše modlitby ..Avšak: ak majú žalúdok, pretože ísť do pekla so Satanom? Len málo aj pre tento úbohý rokov z týchto pozemského života? Za pomoci americkej: Satanisti židovskej lobby: 666 a 322? Avšak, nie je niečo, čo vydrží! tichý chlapec!
Ja som prišiel k vám? Ale, môj duch prešiel, zabíjať tisíce satanistov: prvý! pokoj ..Kráľ vie, ako: Ako chrániť svoje predmety! Ste si všimli, ako sa démonov: od: Joshua [23:11] traslator Google: zrušil: svojvoľne: môj prístup (3 ° WW jadrová energia)? [Kresťanské krvi] Historické dodatku. Preambula. Odhalenie: nEophyte: ešte veriť?
1 °: historický prehľad mnohé vraždy: To rituálnom účely: Vždy zaväzuje: Židia v minulosti: po stáročia: v tomto: ďalšie špeciálne: jasný: Vyznanie: z: Židia: z: Toto: vražda: a: to Rituál: Účel: že sú vykázané v pôvodnej procesy. II. Historické Zoznam: Niektoré: vraždy: z: Kresťania: spáchaný: od: Židia k rituálnym účelom:] v: pred stáročiami. Mnohí: Zoznamy: v tejto atentátov:

** 1255. Lincoln (Bolland. vol.6July, p.494), Hugh Ukradený dieťa Židia sú kŕmené až do dňa obete. Mnohí: Židia súhlasia, z rôznych častí Anglicka: a ukrižovania. [Kresťanská krv] Je pozoruhodné, aby zvážila, ako napríklad: rovnaké vyznania a odhalenie: boli: zo strany Židov, ani po mnohých, mnohých: storočia av krajinách: ďaleko: v Trente, Moldavsko, Švajčiarsko: v: XIV a XVIII storočia,

od: Monumenta z Pertz Historiae Germanicae. Ale, pretože zatiaľ hlásené použitia žid:: Použitie: kresťanské krvi k rituálnym účelom: je to staré a konštantný: V: Storočie preč. Ale my sme teraz prišli storočia: súčasné ... ECC.ECC. Giosuè [23:11] Všetci sme synovia: Adam a Noe? Tak prečo: Rabín: Ovadia Yosef: teda farizeji: Dá sa povedať, že kresťania sú zvieratá v ľudskej podobe?
What Lies Beneath: to všetko? evitente je: židovskej lobby: 666 z 322: MMF: Ukradli symboly judaizmu a kresťanstva! ísť proti satanistov? Je to ako ísť proti sebe! Avšak aj v prípade, tento príbeh: strašné: na Talmud: je u konca: 3000 rokov, sa datuje: ku koreňom židovského náboženstva, bol okamžite poškodený: Pretože: odpadnutí pre ústnu trakcie:
ktoré boli poradcov potom začlenené do Talmud? Avšak, nemali by sme sa báť pravdy, a nemali by sme sa báť amputovať rakovine: prvá, ktorá prišla so smrťou celého tela. pre to Luciferian: Grove: CULT: tj nové Babylonskej veže: NWO.Giosuè [23,11] @ IsraelNationalTV - usiluje o to, o svoj život, milovať Pána, svojho Boha [12] Prečo, ak je, aby odpadlíctvo (Talmud: farizeji) ..
potom, [13] potom, viete .. Budete zahynulo: a vy budete preč (3 ° jadrové WW): z toho: dobré krajiny, ktoré Hospodin, tvoj Boh vám dal .- ODPOVEĎ, sakra! zle hovoriť o Izraeli? (I keď, je to ohavnosť slobodomurárskych založil satanisti z MMF: .. aj keď je to takto: všetky ostatné falošné demokracie: bankové razbové): pre kresťana? Je to ako odrezať ruku!
Ako sa Judaizmus náboženského hnutia? veľa! Tak prečo sa nenávidia absurdné: Synagóga Satanova (Illuminati farizeji): proti: Kresťania od začiatku?Chceli by ste očakávať, že, skončil: 3 rd WW Jadrové? Ale to je práve ten problém: "Bude-li: 3 ° až po druhej svetovej! Jadrová" jeden štát Izrael "
5 [kresťanskej krvi] ** 1261. Pfortzeim BADEA (apríl Bolland Vol.2 838 °.): Dievča na sedem rokov Drowned škrtil a potom krvácala.** 1283. V Mainzi (Baronius 61: .. Acta Colmar Monument XVII, 210) dieťa predáva: jej sestra: Židia a zabiť ich.** 1285. V Monaku (Raderus Bavorsko: Holy Volume 2 °, p.331:. Monu XVII, 415) dieťa krváca k smrti. Jeho krv sa používa: liek pre Židov. Ľudia páli v dome, kde Židia našli útočisko. ** 1286. Na Oberwesel na Rýne (2 ° Bolland, Vol Aprle z 697: .. Monu XVII, 77: Baronius 1287, č 18) Wernher, chlapec 14 rokov mučeníka: na tri dni, pri opakovanom rezy.** 1287. V Berne (.. 2. Bolland, Vol apríl) Rodolfo chlapec zastrelil v baránka:
6 [kresťanskej krvi] ** 1292. V Colmar (Ann. Hum. Il, 30) a dieťa ako je uvedené vyššie. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658) obetovanie dieťaťa: preto poslal: Židia Brünn, dvaja Židia boli potrestaní zdroj osôb: ostatné, s výnimkou poplatku. ** 1294. V Berne (Ann. Hum. II, 32) zabil ďalšie dieťa.** 1202. Remken: rovnaké (Ann. Hum II, 3G) .. ** 1303. Na Weissensee v Durínsku (Baron 64) Conrad učenec, syn vojaka vykrvácal, s vyrytým žily. ** 1345.V Monaku (Rader 351) Blahoslavený Errico: kruto zabitý. ** 1401. Diessenhofen na Würtemberg. (História Albert B. Simon Habiki: .. V Bolland Vol 2 apríla) a malého chlapca na štyri roky kúpil tri zlatých a krvácal z Židov.
7 [kresťanskej krvi] ** 1407. Tu ešte ďalšie dieťa zabila: odkiaľ výtržnosti: populárne a vyhnanie Židov (tamže). ** 1410. [V Durínsku (Baronius tretia) sa lovia pre zločiny proti Židom: Christian deti. ** 1429. Rovensbourg (Baronius 3.:. Bolland .. 3. diel 978 apríla) Louisa von Bruck, kresťanský chlapec je obetovaná Židmi, zatiaľ čo on slúžil im v tabuľke, Turíce: jeho telo je nájdené a cťou kresťania: * * 1454. v Kastílii (. Simon Habiki CIT), dieťa roztrhané na kusy: jeho srdce a variť jedlo. Pre tento a ďalšie podobné zločiny, sú Židia vyhnaní zo Španielska v roku 1459.
8 [kresťanskej krvi] ** 1457. V Turíne (ibid.) je Žid chytili chvíli je: Zabiť: dieťa. ** 1462. V Inspruck (Bolland. 3. júla vol 462). Vznešený: Dieťa narodené Andrew Rinne, je zabitý: 9. júla Židov, že oni zbierajú krv. ** 1475. Trento, slávny mučeník, B. Simoncini, na ktorých sú pôvodné proces. Z týchto procesov sa zdá, že Židia Trent, vinný z rituálnej vraždy B. Simoncini, že mnoho desiatok Odhalenie: oni a ich bratia: dopustil, za rovnakým účelom: rituál, v Tirolsku, Lombardii, Benátsko, Taliansku a inde v Nemecku, Poľsku atď .. a tak ďalej.
9 [kresťanskej krvi] ** 1480. V Treviso (Baronius str. 569) je spáchanie trestného činu podobne ako v predchádzajúcom Trent.** 1480. V Motta v Benátkach (Bolland. sv. 2.dubna) je dieťa obetované na Veľký piatok.** 1486. V Regensburgu (Rader 3 ° 174) šesť detí: Obete Židov ....** 1490. Stráž u Toledo (3. apríla Bolland.) Dieťa ukrižovaný.** 1494. Tyrman v Maďarsku (838 Bolland. 2. apríla) Ukradnuté dieťa a krvácal.
10 [kresťanskej krvi] ** 1503. Waltkirch v Alsasku (Bolland. vol 2 apríla, 830).: Dieťa na štyri roky, jeho otec predáva Židom, za desať zlatých, s tým, že keby sa vrátil živý po Bled. Ale Židia zabili krvácanie.** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) sa podobné.** 1520. Tyrnau a žltej červenú (Bolland. sv. 2.dubna, 839), potom Židia vyhnaní z Maďarska.** 1540. Sappenfeld v Bavorsku (2331 Rader, 3, 179) Michael. O štyri roky, mučení tri dni.
11 [kresťanskej krvi] ** 1547. Rave v Poľsku (Simon Habiki citovaný. Syn krajčíra dvoma obetovanie Židov.** 1569. Witów v Poľsku (ibid.), John dvoch rokov, predával sa za dve ochranné známky Jamesa Leizyka Žida. a kruto zabitý. A ďalšie podobné skutočnosti, ktoré sa stali na Bielke a inde. ** 1574. Punia: Litva (ibid.), Elizabeth zavraždených Židov rokov Joachim Smierlowiez sedem, v utorok: Prvý Kvetná nedeľa: jeho krv odobraná: v JAR.** 1590. Szydłów (ibid.) trovatone dieťa zmizlo, telo Bled na rezy a prepichnutiu.
12 [kresťanskej krvi] ** 1595. V Augustine (ibid.) dieťa, predal k Židom, k krvácal.** 1597. V Sryalow (ibid.), zabil dieťa. Posypeme jeho krv novej židovskej synagógy: vysvätiť ho.** 1650. Caaden (Tenziel, január 1694) päťročné dieťa a pol roka: Matthias Tillich s názvom: "je zavraždený: 11. marca. To zahŕňa aj iné podobné historické udalosti došlo v Steycrmarck To, Korutánsko, Crain, atď ..** 1655. Tunguch v Nemecku (Tentzel, jún 1693) zavraždeného dieťaťa.
13 [kresťanskej krvi] ** 1669. V Metz (Process: Paríž 1670: Feller, noviny, 1788, 2. 428) troch rokov dieťaťa ukradli Žid Raphael Levi, a kruto zavraždený. Jeho mŕtvola bola nájdená strašne zohavené. Páchateľ bol spálený živý vete parlamentu: 16. júna 1670 v Metz. Poznámka: V procese, ktorý sa stal v 17 - 12-1401, za vraždu, je popísané vyššie, žid: obvinený priznal, že za sedem rokov všetky Židov v núdzi: Christian krv. Ďalšie, ukázal, že: Kresťania zavraždenej: Musí byť kratšie než trinásť rokov: Tretí povedal: že oni využili ich krv baránka, a že to predsa: suché časti: zosadil to na prášok, a to, že pokiaľ sa používa pre svoje náboženských obradoch: (otázka Juive str. 59, 60) ..
14 [kresťanskej krvi] Je pozoruhodné, aby zvážila, ako napríklad: rovnaké vyznania a odhalení boli vykonané Židov, a to aj po mnoho storočí a v krajinách ďaleko: v Trente, Moldavsko, Švajčiarsko: v štrnáste a XVIII, v závislosti na či ste už videli, a uvidíme. Mnoho ďalších skutočnostiach, podobné tým, ktoré: už napísal: Môžeme zbierať: inými historikmi a predovšetkým Monumenta Pertz v Historiae Germanicae. Ale, pretože zatiaľ hlásené len: aby v bode: To, že žid použitie: použitie kresťanskej krvi k rituálnym účelom: je to staré a konštantný v minulých storočiach. Ale my sme teraz prišli storočia: súčasné .......
5 [kresťanskej krvi] ** 1261. Pfortzeim BADEA (apríl Bolland Vol.2 838 °.): Dievča na sedem rokov Drowned škrtil a potom krvácala.** 1283. V Mainzi (Baronius 61: .. Acta Colmar Monument XVII, 210) dieťa predáva: jej sestra: Židia a zabiť ich.** 1285. V Monaku (Raderus Bavorsko: Holy Volume 2 °, p.331:. Monu XVII, 415) dieťa krváca k smrti. Jeho krv sa používa: liek pre Židov. Ľudia páli v dome, kde Židia našli útočisko. ** 1286. Na Oberwesel na Rýne (2 ° Bolland, Vol Aprle z 697: .. Monu XVII, 77: Baronius 1287, č 18) Wernher, chlapec 14 rokov mučeníka: na tri dni, pri opakovanom rezy.** 1287. V Berne (.. 2. Bolland, Vol apríl) Rodolfo chlapec zastrelil v baránka:
6 [kresťanskej krvi] ** 1292. V Colmar (Ann. Hum. Il, 30) a dieťa ako je uvedené vyššie. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658) obetovanie dieťaťa: preto poslal: Židia Brünn, dvaja Židia boli potrestaní zdroj osôb: ostatné, s výnimkou poplatku. ** 1294. V Berne (Ann. Hum. II, 32) zabil ďalšie dieťa.** 1202. Remken: rovnaké (Ann. Hum II, 3G) .. ** 1303. Na Weissensee v Durínsku (Baron 64) Conrad učenec, syn vojaka vykrvácal, s vyrytým žily. ** 1345.V Monaku (Rader 351) Blahoslavený Errico: kruto zabitý. ** 1401. Diessenhofen na Würtemberg. (História Albert B. Simon Habiki: .. V Bolland Vol 2 apríla) a malého chlapca na štyri roky kúpil tri zlatých a krvácal z Židov.

7 [kresťanskej krvi] ** 1407. Tu ešte ďalšie dieťa zabila: odkiaľ výtržnosti: populárne a vyhnanie Židov (tamže). ** 1410. [V Durínsku (Baronius tretia) sa lovia pre zločiny proti Židom: Christian deti. ** 1429. Rovensbourg (Baronius 3.:. Bolland .. 3. diel 978 apríla) Louisa von Bruck, kresťanský chlapec je obetovaná Židmi, zatiaľ čo on slúžil im v tabuľke, Turíce: jeho telo je nájdené a cťou kresťania: * * 1454. v Kastílii (. Simon Habiki CIT), dieťa roztrhané na kusy: jeho srdce a variť jedlo. Pre tento a ďalšie podobné zločiny, sú Židia vyhnaní zo Španielska v roku 1459.
8 [kresťanskej krvi] ** 1457. V Turíne (ibid.) je Žid chytili chvíli je: Zabiť: dieťa. ** 1462. V Inspruck (Bolland. 3. júla vol 462). Vznešený: Dieťa narodené Andrew Rinne, je zabitý: 9. júla Židov, že oni zbierajú krv. ** 1475. Trento, slávny mučeník, B. Simoncini, na ktorých sú pôvodné proces. Z týchto procesov sa zdá, že Židia Trent, vinný z rituálnej vraždy B. Simoncini, že mnoho desiatok Odhalenie: oni a ich bratia: dopustil, za rovnakým účelom: rituál, v Tirolsku, Lombardii, Benátsko, Taliansku a inde v Nemecku, Poľsku atď .. a tak ďalej.
9 [kresťanskej krvi] ** 1480. V Treviso (Baronius str. 569) je spáchanie trestného činu podobne ako v predchádzajúcom Trent.** 1480. V Motta v Benátkach (Bolland. sv. 2.dubna) je dieťa obetované na Veľký piatok.** 1486. V Regensburgu (Rader 3 ° 174) šesť detí: Obete Židov ....** 1490. Stráž u Toledo (3. apríla Bolland.) Dieťa ukrižovaný.** 1494. Tyrman v Maďarsku (838 Bolland. 2. apríla) Ukradnuté dieťa a krvácal.
10 [kresťanskej krvi] ** 1503. Waltkirch v Alsasku (Bolland. vol 2 apríla, 830).: Dieťa na štyri roky, jeho otec predáva Židom, za desať zlatých, s tým, že keby sa vrátil živý po Bled. Ale Židia zabili krvácanie.** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) sa podobné.** 1520. Tyrnau a žltej červenú (Bolland. sv. 2.dubna, 839), potom Židia vyhnaní z Maďarska.** 1540. Sappenfeld v Bavorsku (2331 Rader, 3, 179) Michael. O štyri roky, mučení tri dni.
11 [kresťanskej krvi] ** 1547. Rave v Poľsku (Simon Habiki citovaný. Syn krajčíra dvoma obetovanie Židov.** 1569. Witów v Poľsku (ibid.), John dvoch rokov, predával sa za dve ochranné známky Jamesa Leizyka Žida. a kruto zabitý. A ďalšie podobné skutočnosti, ktoré sa stali na Bielke a inde. ** 1574. Punia: Litva (ibid.), Elizabeth zavraždených Židov rokov Joachim Smierlowiez sedem, v utorok: Prvý Kvetná nedeľa: jeho krv odobraná: v JAR.** 1590. Szydłów (ibid.) trovatone dieťa zmizlo, telo Bled na rezy a prepichnutiu.
12 [kresťanskej krvi] ** 1595. V Augustine (ibid.) dieťa, predal k Židom, k krvácal.** 1597. V Sryalow (ibid.), zabil dieťa. Posypeme jeho krv novej židovskej synagógy: vysvätiť ho.** 1650. Caaden (Tenziel, január 1694) päťročné dieťa a pol roka: Matthias Tillich s názvom: "je zavraždený: 11. marca. To zahŕňa aj iné podobné historické udalosti došlo v Steycrmarck To, Korutánsko, Crain, atď ..** 1655. Tunguch v Nemecku (Tentzel, jún 1693) zavraždeného dieťaťa.
13 [kresťanskej krvi] ** 1669. V Metz (Process: Paríž 1670: Feller, noviny, 1788, 2. 428) troch rokov dieťaťa ukradli Žid Raphael Levi, a kruto zavraždený. Jeho mŕtvola bola nájdená strašne zohavené. Páchateľ bol spálený živý vete parlamentu: 16. júna 1670 v Metz. Poznámka: V procese, ktorý sa stal v 17 - 12-1401, za vraždu, je popísané vyššie, žid: obvinený priznal, že za sedem rokov všetky Židov v núdzi: Christian krv. Ďalšie, ukázal, že: Kresťania zavraždenej: Musí byť kratšie než trinásť rokov: Tretí povedal: že oni využili ich krv baránka, a že to predsa: suché časti: zosadil to na prášok, a to, že pokiaľ sa používa pre svoje náboženských obradoch: (otázka Juive str. 59, 60) ..
13 [kresťanskej krvi] Je pozoruhodné, aby zvážila, ako napríklad: rovnaké vyznania a odhalení boli vykonané Židov, a to aj po mnoho storočí a v krajinách ďaleko: v Trente, Moldavsko, Švajčiarsko: v štrnáste a XVIII, v závislosti na či ste už videli, a uvidíme. Mnoho ďalších skutočnostiach, podobné tým, ktoré: už napísal: Môžeme zbierať: inými historikmi a predovšetkým Monumenta Pertz v Historiae Germanicae. Ale, pretože zatiaľ hlásené len: aby v bode: To, že žid použitie: použitie kresťanskej krvi k rituálnym účelom: je to staré a konštantný v minulých storočiach. Ale my sme teraz prišli storočia: súčasné .......