13 [Hıristiyan Kan] Bu Mesela, düşünün için dikkat çekicidir:

[Il sangue cristiano.pdf] (DSÖ bu suçların yapabilirsiniz Zaten bütün bütün insan ırkının yapmaya karar verdi: Köleler sadece bir demet) uhjk100 Kİ [korkusuyla kendi sitesine kapalı] Artık anlayın, daha da, bu Siyonist Yahudiler, Müslüman aşırılık yanlıları daha kötü mutlak bir kötü vardır. - CEVAP - insanlar Hitler Onları konuşmaya çalıştı biliyoruz, AMA ONUN İÇİN yok: BU olmuştur MÜMKÜN DEĞİLDİR ..

Mesela: olan oldu: imkansız, aynı zamanda benim için! Onlar iman Çünkü mutlak, Onların Haham olarak: Kakam: Ferisiler İlluminati veya IMF? Fidelity mutlak bir!ancak, bir yanıt için Tanrı istedi .. bu yüzden, bir çağrılır: oğlum açık: Yeni bir İncil rasgele: Rab Amos 9'a kadar, bana cevap verdi: (İsrail ceza) .. halkımın tüm günahkarlar? kılıç: tarafından die! Bu, DSÖ talihsizlik söyleyerek, bize indirilene gelmeyecek ve biz dokunmayın!

? "Onları Of Çünkü evrensel kardeşlik benim gündem başarısız oldu .. o zaman, tabii ki, bir katliam olur @ IsraelNationalTV-Eğer bu suçları: Onlar hiç bir zaman: Tanınan: reddedilmiş: veya Renegades, Yahudi toplulukları tarafından, kınadı?Daha sonra, bu suçları: Hala yapılır: Bugün yine, Ovadia tüm bok tarafından: IMF Kakam İlluminati: senyoraj bankacılık ..

Bugün (insan kanı boşaltmak için) bu kirli işi yapmak kolay olduğundan, Satanistler kullanarak! Tanrı, dualarına cevap asla yüzden .. Ancak: cehenneme gitmek için: Şeytan ile Onlar mide varsa? Bu sefil yıl da çok az: Bu dünyevi hayat?Amerikan yardımı: Satanistler Yahudi lobisi: 666 ve 322? Ancak son olacak bir şey değil! sessiz çocuk!

Sana gelmek ediyorum? ilk: ama, benim ruh Satanistler binlerce öldürme, geçti!sessiz .. Bir kral nasıl biliyor: olarak konular korumak! Sen nasıl iblisleri fark etmiş: tarihe kadar: Joshua [23:11] traslator google: iptal etti: keyfi: benim yaklaşım (3 ° WW nükleer)? [Hıristiyan Kan] Tarihi Ek. Önsöz. Neofit: âyetlerini hala güvenilir mi?

1 °: Birçok tarihsel listesi: cinayet: Bu ayinler: her zaman kararlı: Geçmişte Yahudiler: Asırlık: bu: daha fazla özel: açık: itiraf: of: Yahudiler: of: bu: cinayet: ve: Bu ritüel: amaç: otantik süreçleri bildirilmektedir: söyledi. II. Tarihi liste: Bazı: suikast of:: Hıristiyanlar: taahhüt: tarihe kadar: ritüel amaçlı Yahudiler:] 'de: Asırlar önce. Birçok: listelenmiştir: Bu suikast:

** 1255. Yahudiler tarafından Lincoln (Bolland. vol.6July, p.494) Hugh Çalıntı Çocuk kurban gün öncesine kadar beslenir. Birçok: Yahudiler İngiltere'den çeşitli yerlerinden, katılıyorum: ve onu çarmıha:. [Hıristiyan kan] Bu Mesela, düşünün için dikkat çekicidir: Aynı itirafları ve âyetlerini: edilmiştir: tarafından yapılan: Yahudiler, hatta pek çok sonra: Yüzyıllar ve ülkede: uzak: Trento, Moldova, İsviçre: in: XIV ve XVIII yüzyıllar,

by: Pertz historiae Germanicae ve Monumenta. Fakat, Çünkü, şimdiye kadar rapor kullanmak Yahudi: için: Kullanım: Christian kan, ritüel amaçlı: Bu eski ve sabittir: içinde: Yüzyıllar geçti. Ama Şimdi Yüzyıl geliyor: Mevcut ... ecc. ecc.Giosuè [23:11] Biz tüm Sons Are: Adem ve Nuh? Peki neden: Haham: Ovadia Yosef: yani Ferisiler: söyleyebiliriz: Hıristiyanlar insan formunda hayvanlardır?

Tüm bu: Gizli Gerçek? evitente şudur: Yahudi lobisinin: 322 666: IMF: Onlar Yahudilik ve Hıristiyanlık sembolleri çaldı! Satanistler aykırı? Kendinize karşı olacak gibi! Ancak bu hikaye, eğer: korkunç: Talmud: 3000 yıl öncesine ait: daha bitti Yahudi din köklerine, DERHAL bozuk oldu: Çünkü sözlü traksiyonlara için döneklik sayısı:

sonra Talmud dahil kaynak kişiler oldukları? Ancak, biz gerçek korkuyor olması gerekmez ve Kanser kesmek korkmamak gerekir: Tüm bedenin ölümü GELDİ ilk.için Lucifer yapın: Grove: kült: Babil yani New Tower: NWO. Giosuè [23,11] @ IsraelNationalTV - Rab aşk için hayat için büyük bir özenle, alın, Tanrın [12] neden, din değiştirme (Talmud: Farisiler) yapmak, eğer ..

sonra, [13] sonra, biliyorsunuz .. Eğer can olacaktır: ve (3 ° nükleer WW) gitmiş olacak: bundan: iyi arazi hangi sizin Allah size verdiği Rab .- CEVAP-lanet olası!İsrail hakkında kötü konuşmak? (Bile: bu masonik IMF Satanistler tarafından kurulan bir iğrençliktir: .. bu gibi bile: tüm diğer yanlış Demokrasiler: bankacılık senyoraj): Bir Hıristiyan için? Kolunu keserek gibi!

Nasıl Yahudilik dini hareketi vardır? çok! Peki neden bu saçma nefret: Şeytan (İlluminati Ferisilerin) bir sinagog: karşı: baştan Hıristiyanlar? 3. WW Nükleer: Eğer bu, sona erdi, beklersiniz? Ama bu kesinlikle sorun: "Orada olacak eğer: WW sonra 3 °: İsrail'in nükleer 'tek devlet"

5 [Hıristiyan Kan] ** 1261. Bir Pfortzeim (. Nisan Bolland Vol.2 ° 838) Bade: yedi yıllık bir kız boğularak ve sonra kanadı Boğulmak.
** 1283. Mainz (.. Baronius 61: Acta Colmar Anıt XVII, 210) Bir çocuk satılan: Onu hemşire: Yahudiler ve onları öldürmek.
** 1285. Monaco (: Kutsal Cilt 2 °, p.331:. Raderus Bavyera Monum XVII, 415) bir çocuk ölüme kanamadır. Onun kan kullanılıyor: Yahudiler için bir çare. Insanlar Yahudiler sığındığı evi yakmak. ** 1286. Tekrarlanan insizyon ile üç gün: Wernher, 14 yıl şehit bir çocuk Ren (..:: Monum XVII, 77 Baronius 1287, No: 18 2 ° Bolland, 697 Vol Aprle) üzerinde Oberwesel At.
** 1287. Bern (.. 2. Bolland, Cilt Nisan) Rodolfo erkek Fısıh vurularak:

6 [Hıristiyan Kan] ** 1292. Yukarıdaki gibi Colmar (Ann. Hum. Il, 30) bir çocuk. ** 1293 A Crems (Monum. XI, 658) Kurban bir çocuk: bu yüzden gönderdik diğerleri bir ücret karşılığında kaydedin: Brunn Yahudileri, iki Yahudi ceza kaynak kişi idi.** 1294. Bern (Ann. Hum. II, 32) başka bir çocuk öldürdü.
** 1202. Bir Remken: aynı (Ann. Hum II, 3g.). ** 1303. Thuringia Weissensee (Baron 64) günü Conrad bilim adamı, bir askerin oğlu damarlı Gravür, kan kaybından öldü. ** 1345. Monaco (Rader 351) Ne mutlu Errico olarak: acımasızca öldürdü. ** 1401. Wurtemberg bir Diessenhofen. (Albert B. Simon Habiki Tarihi:.. Nisan Bolland az Vol 2) biraz üç florin için satın alınan dört yıllık erkek ve Yahudilerden kanadı.

7 [Hıristiyan Kan] ** 1407. Burada başka bir çocuğun ölümüne: popüler ve Yahudiler (age.) sürülmesi: nereden bir isyan. ** 1410. Hıristiyan çocukları: [Thüringen yılında (Baronius üçüncü) karşı suçları Yahudiler avlanırlar. ** 1429.Bir Rovensbourg (Baronius 3:. Bolland .. 3 vol 978 Nisan) Louis von Bruck, o masada Onlara hizmet ederken bir Hıristiyan çocuk, Yahudiler tarafından Kurban ise, Pentecost gibidir: bedeni bulundu: ve Hıristiyanlar tarafından Aldı: * * 1454.kalbi ve yemek için pişmiş: Castilla (. Simon Habiki age) bir çocuk paramparça olduğunu. Bu ve benzeri suçlar için, daha sonra Yahudilerin 1459 yılında İspanya'dan kovulan vardır.

8 [Hıristiyan Kan] ** 1457. Slay için: Bir çocuk Turin (age.) bir Yahudi an yakalanır.** 1462. Andrew Rinn doğan çocuk, öldürülür: Yahudiler tarafından 9 Temmuz Onlar kan toplamak Inspruck (. Bolland. 3. cilt Temmuz 462) Ne mutlu bir anda. ** 1475. Trento, ünlü şehit, B. Var olan bir Simoncini, orijinal süreci. Bu işlemler itibaren, bu Görünüyor ki B. ritüel cinayetten suçlu Trent Yahudiler, Simoncini, birçok onlarca kâşif: Onlar ve onların dindaşları: aynı amaç için, taahhüt: ritüel, Tirol, Lombardiya, Veneto, İtalya ve başka Almanya, Polonya vb .. vb.

9 [Hıristiyan Kan] ** 1480. Treviso (Baronius s. 569) önceki Trent benzer bir suç işlemektedir.
** 1480. Venedik Motta (Nisan Bolland. vol. 2.) bir çocuk İyi Cuma günü Kurban edilir.
** 1486. Regensburg (Rader 3 ° 174) altı çocuklar: Yahudi kurbanları ....
** 1490. Toledo A Guard (3 Nisan Bolland. A) çocuk çarmıha.
** 1494. Macaristan'da bir Tyrman (838 Bolland. 2 Nisan) bir çocuk Çalıntı ve kanadı.

10 [Hıristiyan Kan] ** 1503. Alsace bir Waltkirch (Bolland. cilt Nisan 830 2..): O kanadı sonra canlı döndü olsaydı, anlayışla, on gulden için, Yahudilere babası tarafından satılan dört yıllık bir çocuk. Ama Yahudiler onu kanama öldürdü.
** 1505. Bir Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) benzer yaptı.
** 1520. Bir Tyrnau ve sarımsı kırmızı (Nisan, 839 Bolland. vol. 2), daha sonra Yahudiler Macaristan kovulan.
** 1540. Bavaria bir Sappenfeld (2331 Rader, 3, 179) Michael. Dört yıl, üç gün Tortured.

11 [Hıristiyan Kan] ** 1547. Polonya'da bir Rave (Simon Habiki gösterdi. Kurban iki Yahudi bir terzinin oğlu.
** 1569. İki yıl Polonya'da bir Witów (age.) John James Leizyka Yahudi iki işaretleri satıldı. ve acımasızca öldürdü. Ve başka bir yerde Bielke ve Oldu benzeri gerçekler. ** 1574. Bir Punia: Litvanya (age.) Salı günü öldürüldü Yahudi Joachim Smierlowiez yedi yıl Elizabeth: ilk Palm Pazar: kanında toplanan: bir kavanoza.
** 1590. Bir çocuk kaybolmuş bir Szydlow (age.) trovatone, ceset kesiler ve delikler için kanadı.

12 [Hıristiyan Kan] ** 1595. Augustine (age.) bir çocuk da, havası için, Yahudilere sattı.
** 1597. Sryalow At (age.) bir çocuğu öldürdü. Onu kutsamak için: onun kan ile yeni Yahudi Sinagogu serpin.
** 1650. Bir Caaden (Tenziel, Ocak 1694) beş çocuğu ve bir buçuk yıl: Matthias Tillich çağrılır: 'orada öldürüldü: 11 Mart. Bu, diğer benzer tarihsel olayların Steycrmarck gerçekleşti içerir, bu Kärnten, Crain, vb ..
** 1655. Almanya'da bir Tunguch (Tentzel, Haziran 1693) bir çocuk öldürüldü.

13 [Hıristiyan Kan] ** 1669. Metz (Süreç: Paris 1670: Feller, gazete, 1788, 2. 428) Yahudi, Rafael Levi, ve acımasızca öldürüldü tarafından çalınmış bir çocuk üç yıl.Onun ceset korkunç bir şekilde parçalanmıştı bulundu. Fail Parlamento cümle ile canlı yakıldı: 16 Haziran 1670 Metz. Not: 17 oldu sürecinde, - 12-1401, cinayet için, yukarıda açıklanan, Yahudi: itiraf suçladı Bu ihtiyaç her yedi yılda tüm Yahudiler: Christian kan. Başka, kâşif ki: Onların için kullanıldığında ve bu: Onlar Fısıh Onların kan kullanılan Yani, Ve yaptığını: Üçüncü dedi ki: o az on üç yıl olmalıdır: Hıristiyanlar öldürüldü kuru bir parçası: toz için azaltılmış dini ayin: (Soru Juive sayfa 59, 60.).

14 [Hıristiyan Kan] Bu Mesela, düşünün için dikkat çekicidir: Aynı itirafları ve âyetlerini bile birçok yüzyıllar sonra ve uzak ülkelerde Yahudiler tarafından yapılmıştır: Trento, Moldova, İsviçre: Ondördüncü ve XVIII içinde bağlı zaten gördük ve göreceğiz olsun. Bu benzer pek çok diğer gerçekler: zaten rapor: Biz toplayabiliriz: Diğer Tarihçiler tarafından ve ÖZELLİKLE Pertz bulunuyor Monumenta historiae Germanicae tarafından. Fakat, Çünkü, şimdiye kadar sadece bildirdi: nokta koymak: Bu kullanım Yahudi: ayinler için Hıristiyan kan kullanımı: o geçmiş yüzyıllarda antik ve sabittir. Ama Şimdi Yüzyıl geliyor: Mevcut .......

5 [Hıristiyan Kan] ** 1261. Bir Pfortzeim (. Nisan Bolland Vol.2 ° 838) Bade: yedi yıllık bir kız boğularak ve sonra kanadı Boğulmak.
** 1283. Mainz (.. Baronius 61: Acta Colmar Anıt XVII, 210) Bir çocuk satılan: Onu hemşire: Yahudiler ve onları öldürmek.
** 1285. Monaco (: Kutsal Cilt 2 °, p.331:. Raderus Bavyera Monum XVII, 415) bir çocuk ölüme kanamadır. Onun kan kullanılıyor: Yahudiler için bir çare. Insanlar Yahudiler sığındığı evi yakmak. ** 1286. Tekrarlanan insizyon ile üç gün: Wernher, 14 yıl şehit bir çocuk Ren (..:: Monum XVII, 77 Baronius 1287, No: 18 2 ° Bolland, 697 Vol Aprle) üzerinde Oberwesel At.
** 1287. Bern (.. 2. Bolland, Cilt Nisan) Rodolfo erkek Fısıh vurularak:

6 [Hıristiyan Kan] ** 1292. Yukarıdaki gibi Colmar (Ann. Hum. Il, 30) bir çocuk. ** 1293 A Crems (Monum. XI, 658) Kurban bir çocuk: bu yüzden gönderdik diğerleri bir ücret karşılığında kaydedin: Brunn Yahudileri, iki Yahudi ceza kaynak kişi idi.** 1294. Bern (Ann. Hum. II, 32) başka bir çocuk öldürdü.
** 1202. Bir Remken: aynı (Ann. Hum II, 3g.). ** 1303. Thuringia Weissensee (Baron 64) günü Conrad bilim adamı, bir askerin oğlu damarlı Gravür, kan kaybından öldü. ** 1345. Monaco (Rader 351) Ne mutlu Errico olarak: acımasızca öldürdü. ** 1401. Wurtemberg bir Diessenhofen. (Albert B. Simon Habiki Tarihi:.. Nisan Bolland az Vol 2) biraz üç florin için satın alınan dört yıllık erkek ve Yahudilerden kanadı.


7 [Hıristiyan Kan] ** 1407. Burada başka bir çocuğun ölümüne: popüler ve Yahudiler (age.) sürülmesi: nereden bir isyan. ** 1410. Hıristiyan çocukları: [Thüringen yılında (Baronius üçüncü) karşı suçları Yahudiler avlanırlar. ** 1429.Bir Rovensbourg (Baronius 3:. Bolland .. 3 vol 978 Nisan) Louis von Bruck, o masada Onlara hizmet ederken bir Hıristiyan çocuk, Yahudiler tarafından Kurban ise, Pentecost gibidir: bedeni bulundu: ve Hıristiyanlar tarafından Aldı: * * 1454.kalbi ve yemek için pişmiş: Castilla (. Simon Habiki age) bir çocuk paramparça olduğunu. Bu ve benzeri suçlar için, daha sonra Yahudilerin 1459 yılında İspanya'dan kovulan vardır.

8 [Hıristiyan Kan] ** 1457. Slay için: Bir çocuk Turin (age.) bir Yahudi an yakalanır.** 1462. Andrew Rinn doğan çocuk, öldürülür: Yahudiler tarafından 9 Temmuz Onlar kan toplamak Inspruck (. Bolland. 3. cilt Temmuz 462) Ne mutlu bir anda. ** 1475. Trento, ünlü şehit, B. Var olan bir Simoncini, orijinal süreci. Bu işlemler itibaren, bu Görünüyor ki B. ritüel cinayetten suçlu Trent Yahudiler, Simoncini, birçok onlarca kâşif: Onlar ve onların dindaşları: aynı amaç için, taahhüt: ritüel, Tirol, Lombardiya, Veneto, İtalya ve başka Almanya, Polonya vb .. vb.

9 [Hıristiyan Kan] ** 1480. Treviso (Baronius s. 569) önceki Trent benzer bir suç işlemektedir.
** 1480. Venedik Motta (Nisan Bolland. vol. 2.) bir çocuk İyi Cuma günü Kurban edilir.
** 1486. Regensburg (Rader 3 ° 174) altı çocuklar: Yahudi kurbanları ....
** 1490. Toledo A Guard (3 Nisan Bolland. A) çocuk çarmıha.
** 1494. Macaristan'da bir Tyrman (838 Bolland. 2 Nisan) bir çocuk Çalıntı ve kanadı.

10 [Hıristiyan Kan] ** 1503. Alsace bir Waltkirch (Bolland. cilt Nisan 830 2..): O kanadı sonra canlı döndü olsaydı, anlayışla, on gulden için, Yahudilere babası tarafından satılan dört yıllık bir çocuk. Ama Yahudiler onu kanama öldürdü.
** 1505. Bir Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) benzer yaptı.
** 1520. Bir Tyrnau ve sarımsı kırmızı (Nisan, 839 Bolland. vol. 2), daha sonra Yahudiler Macaristan kovulan.
** 1540. Bavaria bir Sappenfeld (2331 Rader, 3, 179) Michael. Dört yıl, üç gün Tortured.

11 [Hıristiyan Kan] ** 1547. Polonya'da bir Rave (Simon Habiki gösterdi. Kurban iki Yahudi bir terzinin oğlu.
** 1569. İki yıl Polonya'da bir Witów (age.) John James Leizyka Yahudi iki işaretleri satıldı. ve acımasızca öldürdü. Ve başka bir yerde Bielke ve Oldu benzeri gerçekler. ** 1574. Bir Punia: Litvanya (age.) Salı günü öldürüldü Yahudi Joachim Smierlowiez yedi yıl Elizabeth: ilk Palm Pazar: kanında toplanan: bir kavanoza.
** 1590. Bir çocuk kaybolmuş bir Szydlow (age.) trovatone, ceset kesiler ve delikler için kanadı.

12 [Hıristiyan Kan] ** 1595. Augustine (age.) bir çocuk da, havası için, Yahudilere sattı.
** 1597. Sryalow At (age.) bir çocuğu öldürdü. Onu kutsamak için: onun kan ile yeni Yahudi Sinagogu serpin.
** 1650. Bir Caaden (Tenziel, Ocak 1694) beş çocuğu ve bir buçuk yıl: Matthias Tillich çağrılır: 'orada öldürüldü: 11 Mart. Bu, diğer benzer tarihsel olayların Steycrmarck gerçekleşti içerir, bu Kärnten, Crain, vb ..
** 1655. Almanya'da bir Tunguch (Tentzel, Haziran 1693) bir çocuk öldürüldü.

13 [Hıristiyan Kan] ** 1669. Metz (Süreç: Paris 1670: Feller, gazete, 1788, 2. 428) Yahudi, Rafael Levi, ve acımasızca öldürüldü tarafından çalınmış bir çocuk üç yıl.Onun ceset korkunç bir şekilde parçalanmıştı bulundu. Fail Parlamento cümle ile canlı yakıldı: 16 Haziran 1670 Metz. Not: 17 oldu sürecinde, - 12-1401, cinayet için, yukarıda açıklanan, Yahudi: itiraf suçladı Bu ihtiyaç her yedi yılda tüm Yahudiler: Christian kan. Başka, kâşif ki: Onların için kullanıldığında ve bu: Onlar Fısıh Onların kan kullanılan Yani, Ve yaptığını: Üçüncü dedi ki: o az on üç yıl olmalıdır: Hıristiyanlar öldürüldü kuru bir parçası: toz için azaltılmış dini ayin: (Soru Juive sayfa 59, 60.).

13 [Hıristiyan Kan] Bu Mesela, düşünün için dikkat çekicidir: Aynı itirafları ve âyetlerini bile birçok yüzyıllar sonra ve uzak ülkelerde Yahudiler tarafından yapılmıştır: Trento, Moldova, İsviçre: Ondördüncü ve XVIII içinde bağlı zaten gördük ve göreceğiz olsun. Bu benzer pek çok diğer gerçekler: zaten rapor: Biz toplayabiliriz: Diğer Tarihçiler tarafından ve ÖZELLİKLE Pertz bulunuyor Monumenta historiae Germanicae tarafından. Fakat, Çünkü, şimdiye kadar sadece bildirdi: nokta koymak: Bu kullanım Yahudi: ayinler için Hıristiyan kan kullanımı: o geçmiş yüzyıllarda antik ve sabittir. Ama Şimdi Yüzyıl geliyor: Mevcut .......